Dag lieve allemaal, ik heb zojuist vandaag positief getest. Dat was voor mij echt even schrikken omdat ik 13 december ben gaan menstrueren, de cyclus was zoals elke andere cyclus. De menstruatie deed 2 dagen en daarna was er geen bloed meer. Echter na 4 dagen begon ik weer bloed te verliezen. Ik vertrouwde dat niet had dat nog nooit eerder gehad dus deed ik meteen een test en die was positief. Ik heb in de tussentijd ook nog clomid geslikt en weet nou niet of dat effect kan hebben op een eventuele miskraam.. Ik kan pas om 2 uur bellen naar het ziekenhuis en in de tussentijd ga ik echt dood van de zenuwen. wie heeft hier ervaring mee?
Ik! En bleek dat er een restje van her vruchtje in m'n bms was blijven zitten. Was al fiks ongesteld geweest met toen een lichte test. Week na de menstruatie knalde m'n test letterlijk de test af! Toen zat er dus nog een restje in m'n bms die niet mee afgevoerd was met m'n menstruatie. Helaas resulteerde dit dus in een vmk. Niet echt positief dus .
Ik had tijdens de cyclus voor mijn eerste ZS (MK) ook last van tussentijdse bloedingen. Ik verstond er niks van. op controle geweest, was niks speciaal te zien. 2 weken later bleek ik zwanger maar helaas ging dat ook al heel vroeg mis. Ik denk dat het afwachten is bij jou. Verlies je veel bloed of is het maar een veeg? Helderrood of bruin?