Hoi meiden! Een vraagje, hadden jullie allemaal een innestellingdip qua temperatuur?? En was deze dan veel lager? Zo ja kan dat nog op dag 9 dpo??
Veel dames hebben een waarschijnlijke innestelingsdip, maar ook vele niet. Eigenlijk zegt het niet zo veel, want ook al heb je de dip, een innesteling is een complex gebeuren waarbij veel mis kan gaan. Het gaat om enkele tienden van een graad. Een dip rond 3-4 dpo is niet van een innesteling, dat heeft nog met het gele lichaam van doen. Maar een dip op 9 dpo zoals bij jou kan er heel goed één zijn. Succes.
Hoi! Bedankt voor je reactie! Vind jou altijd erg alert bij de temp lijstjes We zullen het zien eind deze week of het met een innesteling te maken heeft.wat jij zegt, er kan nog zoveel mis gaan daarbij.. Was gewoon benieuwd of het uberhaupt nog kon
Ik heb ook een dipje vandaag op 9dpo. Zat vanochtend op 36.8. Daarvoor zat ik op 37.0 en 37.1. Dus ik ben benieuwd!
Kijk dat is idd ook een dip, spannend!! Hier ook weer een flinke stijging, maar ben heel bang dat ik buikgriep krijg, niet dat ik daar last van heb maar toch.... Haha
Ik had het namelijk twee mnd geleden ook , haha...zal nu vast wel niet... Mn temperatuur was vanochtend 37,3 en voor mn ei 36,8.. En bij de 'dip' 37
Een innesteling kan heel goed rond dag 9 zijn hoor! Bij mijn eerste zwangerschap heb ik 2 rondes een dip gehad. De eerste keer ongesteld geworden, de 2e keer was ik zwanger! Je kunt mijn grafiek hieronder bekijken: 385c1e Ovulation charts on FertilityFriend.com Ik duim voor je! Hoe was je temp vandaag?
Schommelen is toch niet verkeerd? Heb er niet veel verstand van hoor . Ik heb vandaag 20 minuten mijn temperatuur opgemeten is dat erg? Eerst was ie 36.8 en Daarna 37.3
Had toch liever een hogere temp gezien, haha... Maar ja die misselijkheid moet toch ergens vandaag komen denk ik? We zullen zien... Wat bedoel je met 20 minuten? Snap het niet
Het moet idd ergens vandaan komen. Ik bedoel dat ik 20 minuten eerder dan normaal getemperatuurd heb. Geeft dat dan wel een betrouwbaar beeld, omdat er een aantal tienden verschil in zit.
Oh zo Ja dat weet ik eigenlijk niet..bij mij merk ik zelf niet zo verschil.. Ben je na de eerste keer je bed uit geweest?