Hoii dames, Ik wil even zeggen dat ik heel erg blij met al jullie adviesjes en tips wat betreft mijn eerste keer ovulatietestjes, dus iedereen die gereageerd heeft: Bedankt!! Blij dat ik een piek heb gehad, en blij dat ik nu 'bevoegd' ben om anderen die onzeker zijn te mogen helpen Toch nog een vraagje: Gisteren LH piek gehad om 1400. Om 22 uur was hij al lichter, en vandaag om 14 uur zwaar negatief. Denken jullie dat het nog zinvol is om vanavond te klussen ? Vriend en ik wonen niet samen, en ik mocht één dag uitkiezen deze week, maar hij was ineens heel lief vandaag, en wilt vandaag nog een keer langskomen, maar alleen als ik denk dat het zinvol is Wat denken jullie ? Liefs!
Ja, voor de zekerheid nog een keer klussen. 24 tot 48 uur na LH piek springt je ei. Heb je gisteravond ook geklust??? Veel plezier!!
Okay! Nee, ik heb gisterenochtend, dus vóór de lhpiek geklust..We wonen niet samen, dus ik mocht één dag uitkiezen, maar als ik het nodig acht, wilt hij toch vanavond nog een keertje komen, how sweet!! Voel vandaag wel kleine steekjes in buikie en lichte lage rugpijn. Thnx!
Ik zie je banner, respect zeg! Beetje later, maar gefeliciteerd met je zwangerschap en geniet ervan!!
Thanks, Ja het heeft een hele tijd geduurd, maar des te specialer nu ik zwanger ben! Hoop voor jou dat het snel lukt Gr Handbalster
huh, maar als ik t goed begrijp zien jullie elkaar maar 1 keer in de week door deweeks ofzo? Hoe gaan jullie dat dan doen als je zwanger bent? Niet naar bedoelt he, ieder zn ding natuurlijk , ben gewoon een beetje nieuwsgierig!
Ik ben ook wel nieuwsgierig naar waarom jullie aan kinderen beginnen als jullie nog niet eens samenwonen en elkaar maar eens per week zien ? Maar hoe dan ook,als je ovutest positief aangeeft betekent het dat je ei binnen 24-36 uur gaat springen. Je hebt dus nog wel een kansje
Ik denk dat je kansen vandaag erg klein zijn. Als je urine-test al negatief is, dan in je bloed al helemaal. Ik denk dat je het einde van je piek hebt meegepakt. Maar... jullie hadden al geklust toch? Zaadcellen leven wel een poosje hoor!!! Niet te stresserig mee om gaan hoor. Op het moment dat je eitje gesprongen is lagen er al een hele lading zaadjes te wachten. Het komt echt niet op een paar uur of een dag aan. Maar klussen kan natuurlijk nooit kwaad. Als hij er toch is...
Huh.. een piek kan 1 dag of 2 dagen duren.. mijne duurde blijkbaar 1 dag.. maar dan heb je je ovulatie toch tussen 24 en 48 uur ? Ik zit nu rond de 30 uur later.. en een eicel kan toch 12 uur bevrucht worden? Of heb ik nu iets mis ? We hadden gisterenochtend geklust idd, maar ik dacht, als ik pas morgen mijn ei heb.. dan moesten ze 2,5 dag blijven in mij....ze leven toch gemiddeld 24 tot 48 uur ?...dus ik wilde graag een extra kansje. Vind het ook superfijn om hem wat vaker te zien natuurlijk, dus dat speelt ook wel mee. Ik snap wel wat je bedoelt met stresserig,.. maar ik ben gewoon zo ontzettend blij !
Snap ik! Gewoon voor gaan dus! Bij de gemiddelde vrouw duurt de piek idd langer (kan ook best dat hij bij jou ook al de dag ervoor, bv in de middag, begonnen is, maar dat je bv in de ochtend getest hebt). Zodra de concentratie LH in bloed weer gedaald is, dan springt je ei. Dit pieken en weer dalen duurt bij de meeste vrouwen 24-48 uur. Bij jou dus sneller. Dat bedoel ik met: als je urine-test al negatief is, dan in bloed al helemaal. Waarschijnlijk heb je je ei dan al gehad. Google maar eens op 'cyclus vrouw' of zo. Bij de 'afbeeeldingen' vind je dan zeker wel een plaatje met de verschillende hormonen en ook het punt van de eisprong. De eisprong komt echt vlak nadat de concentratie LH weer terug op het normale niveau is, dus vlak na je piek.
Dan snap ik het nog steeds niet helemaal. Ik heb op dag 16 om 2200 uur getest: negatief, maar wel tikkeltje donker.. op dag 17 om 14 uur m'n piek, en die was savonds om 22 uur weer lichter.. Snap je ? Op dag 18 om 14 uur was hij heel negatief. Dus ik dacht, dag 17 om 14 uur piek > misschien iets te vroeg geklust, dus op dag 18 nog een keertje.. Ow wacht! Ik snap het ineens! Dus als die piek gedaald is, is je ei al gesprongen!?
Jij snapt hem! Maar meid, niet alle lijven werken volgens het boekje hoor! Dus als je zekerheid wilt hebben moet je het gewoon nog even gezellig maken vanavond. Dan heb je er echt 100% alles aan gedaan en begint ook voor jou de 2 vreselijke wachtweken...
Haha, ik weet het! En ik geloof er ook in dat dingen gebeuren wanneer ze moeten gebeuren, ik probeer mezelf alleen beetje te helpen, met dank aan de technologie van tegenwoordig hihi. Ook omdat ik nooit eerder zwanger ben geraakt, maar das een compleet ander verhaal, maakte me gewoon een beetje zorgen, daarom ben ik al supersuperblij dat ik een eisprong heb! Alleen wat later dan ik dacht, maar das niet erg! We gaan het zeker gezellig maken, en dan hebben we idd alles gedaan wat we konden
Hier hetzelfde gehad. Ik dacht: eisprong volgens het boekje, dus klussen rond dag 14. Rond dag 17 waren we bek-af van alle late nachten en vielen we elke avond gelijk in slaap. Dit maanden zo gedaan. Tot ik het met ovu-testen achterkwam dat mijn ei pas rond dag 18/19 kwam!!! Al die maanden 'voor niets' geklust!!! Nu kunnen we er wel om lachen, maar wat een dombo's waren wij
Haha, ja precies. Ik dacht het zelfs altijd te voelen rond de 14e. Maar ik had ook al een tijdje elke keer steken in mn buik rond een week voor mn menstruatie, dus ik dacht dat ik gewoon vroeg menstruatieklachten had, maar dat was dus gewoon mn ei, en dat rond dag 14 zat mooi tussen mn oren!