Hoi dames, Ik heb vrij spontaan mijn spiraal laten verwijderen afgelopen maand om te kijken of mijn cyclus inderdaad nog steeds op 28 dagen zat (zoals voor het spiraal). Indien die cyclus gelijk is gebleven zou ik afgelopen weekend ongesteld moeten zijn geworden. Sind 2 weken heb ik precies dezelfde symptomen als bij mijn eerste zwangerschap. Vorige week woensdag getest en inderdaad een lichte streep (k2v5). In het weekend en op di weer twee keer getest en deze waren negatief. Omdat ik medicatie neem die niet mag in combi met een zwangerschap, maar mijn menstruatie uitblijft (en de symptomen blijven) + ik op vakantie ga in een land waar ik de taal niet goed spreek leek het me handig om nog 1 laatste test te doen en anders even de huisarts te bellen en te overleggen (mijn zwangerschap zal sowieso medisch zijn vanwege complicaties in mijn vorige zwangerschap). En wat blijkt, hij is weer licht positief... Ik heb inmiddels gebeld en vanmiddag een afspraak. Echter, ongeduldig als ik ben vroeg ik me af of jullie hier ervaringen mee hebben? Positief, negatief en weer positief... Iemand?
Wat apart. Vorige week woensdag posi test en vervolgens 3 negatieve testen als ik het goed lees? En dan nu weer een posi test. Heb hier op het forum wel eens gelezen dat een test reageert op je eisprong. Heb je foto's van de testen? En heb je alle testen van hetzelfde merk gedaan? Spannend!
Ehm, ik heb 1x positief (wo 4 maart), 2x negatief (zaterdag en dinsdag) en 1x positief (vanochtend). De test van vanochtend kan ik nu niet plaatsen, want ik ben niet thuis. Heb de test van vorige week wel in mijn mail staan dus die ga ik even plaatsen. De test van vanochtend is of gelijk of iets donkerder. Ik ging er vanuit dat er wel iets was, maar er iets fout was gegaan met de innesteling o.i.d., maar nu er na 2 omo witte testen weer n positieve is weet ik het ook niet meer.. Zo vaag!
Alle testen waren met k2v5, in de ochtend.. Allen binnen 5 min afgekeken en de twee positieve hebben beide roze streepjes.. Ik heb overigens wel de symptomen van mijn eisprong gehad volgens mijn veronderstelde 28 dagen cyclus, maar heb verder geen ovulatietesten of temp of dergelijke gebruikt. Dus zeker weten doe ik het niet..
Ja, ik zie het streepje ook. De HA gaat vast een urine test afnemen, en evt. een bloedtest? Ben heel benieuwd.. Ik duim voor je!
Bij mijn vorige zwangerschap testte ik elke test positief, behalve de urine test bij de huisarts, whahaha. Dus ik ben benieuwd . Uiteraard geef ik een update zodra ik meer nieuws heb vanmiddag .
Ik zit nu in het zh om bloed te prikken, morgen rond het middaguur mag ik de ha bellen voor de uitslag 😊. Vind het echt spannend nu na die rare week 😄.
Ik denk dat je test vorige week je eisprong heeft opgepakt(dat schijnt te kunnen),dat is in dit geval een hele logische verklaring...en dat je dus nog ver voor je nod zit.Hou er rekening mee dat meer dan de helft van de zwangerschappen voor nod nog mis gaan...
Thanks dames, superlief! En jij succes Dymi, hopelijk blijft het positief. Afgelopen maand was hier ontzettend stressvol, dus misschien ligt het daar wel gewoon aan. Ik heb mijn hele leven al een cyclus van 28 dagen, maar misschien is de eisprong inderdaad door de vervelende maand wel een keer laat geweest (buiten het feit dat ik natuurlijk net van mijn spiraal af ben). Het blijft echt gissen en afwachten. Zodra ik de uitslag heb laat ik het jullie weten .
Thanks meiden !. Ondanks de symptomen en de tweede positieve test heb ik er niet echt enorm veel vertrouwen in, maar of dat komt door die vage resultaten van afgelopen week of mijn instinct.. Ik weet het niet.. Niet dat het er nog toe doet vanwege de bloedtest, maar ik heb de twee testen nog even op de foto gezet. Achteraf wat haastig, maar duidelijk genoeg denk ik.. De omo witte testen liggen al in de prullenbak, stond anders ook maar raar .
Ik zou denken dat die van de 4de gereageerd heeft op je eisprong (wat blijkbaar kan) en dat die van de 12de gewoon positief is... Benieuwd naar de uitslag van t bloedprikken