Ik heb echt even advies nodig. Ben deze maand voor het eerst begonnen met ovulatie testen en tempe. Ik word er tot nu toe alleen maar onzeker van. Volgend het uitrekenen zou ik 26-11 me eisprong moeten hebben, ik ben daarom extra vroeg begonnen met de testen op 18-11. Het eerste lichte streepje kwam op de 21ste maar ik ben Inmiddels ben ik 10 dagen verder en heb alleen maar hele lichte streepjes gehad.... tussendoor heb ik 1 dag helemaal geen streepje gehad maar hij word dus ook niet donker. Met tempe (elke ochtend zelfde tijdstip) heb ik ook nog geen piek gehad, ik blijf netjes tussen de 36 en 36.2 hangen. Kan iemand aub advies geven want ik weet even niet meer waar ik het zoeken moet. Moet ik gewoon door met testen of heb ik iets gemist.
Ik ben in 2012 al gestopt met de pil. Over het algemeen zit ik met me cyclus tussen de 30 en 37 dagen
Ik zou nog even doortesten. Ik heb zelf bijvoorbeeld een luteale fase van max 11 dagen, misschien dat jouw luteale fase ook korter is dan de 14 dagen en is je eisprong ergens komende dagen. Mijn ovulatietesten lopen ook niet op, hij knalt gewoon ineens.
Hier nooit oplopende ovulatietesten gehad, maar ineens een knaller. Testte daarom ook 2x per dag om de piek niet te missen .
Fijn om te horen dat het dus gek is. Laatste paar dagen doe ik er inderdaad ook al 2 per dag. Ga nog maar een aantal dagen door dan. Hopen op een knaller! En Babii van harte gefeliciteerd met je zwangerschap!
Laten we daar maar van uit proberen te gaan inderdaad. Het is gewoon lastig positief te blijven... je gaat ovulatie testen doen om iets meer zekerheid te hebben en word nu alleen maar nerveus haha... Maar goed geen negatieviteit meer ! We gaan gewoon positief denken haha