Hoi! Ik ben ook al zo'n ongeduldige tante die veeul te vroeg test, maar ik zie toch echt wat op deze? Of beeld ik me in? Het is pas ronde 1 dus geen paniek maar de vorige was ook in 1x raak hihi deze is van vanochtend 2e urine om 11.10 uur. Ik zit nu op 10 dpo
Okay wanneer was die positief? Action is niet zo gevoelig dus op 10 dpo met 2e urine zal hij veelal niet positief uitslaan. Over 2 dagen nogmaals testen en dan duim ik dat hij ook voor ons positief te zien is.
22 tm 24 waren de ovu testen positief, geen knaller maar ik teste maar 1x per dag ermee. 25 was het weg dus ik nam aan rond 24 ei te hebben gehad. Dan zou 8 dec mn NOD zijn. Ik wacht het gewoon nog even af
24 nov positief dan zou je ei uiterlijk 26 november zijn geweest. Dan zou je nu op 8 dpo zitten en dan test menig vrouw nog niet positief
Ik hoop dat je gelijk hebt hihi! We houden hoop! Ik heb wel last van krampjes en ben sinds gister misselijk.. maar dan ook gwn de griep zijn haha.
Jaa dat is weer hoopvol dames, ik zal me proberen in te houden met testen en mss overmorgen weer te doen ik hou jullie op de hoogte!
Wil je eens een foto maken zonder het omhulsel? Dan is het beter te zien, ook of het echt een streep is, of een vlek
De afstand klopt niet. De controlestreep staat naar links. Dan moet de teststreep ook naar links staan. En deze staat juist iets naar rechts . Daarom is in mijn ogen de test negatief Ik zie dus geen positief streepje helaas.