Leuke verpakking geldcadeau

Discussie in 'De lounge' gestart door pareltje2212, 30 jun 2007.

Topicstatus:
Niet open voor verdere reacties.
  1. pareltje2212

    pareltje2212 Fanatiek lid

    17 mei 2007
    1.542
    300
    83
    Vrouw
    huismoeder
    Leusden
    Beste dames,

    Ik heb jullie hulp nodig: Over 1,5 mnd. gaat de broer van mijn man trouwen en ze willen graag geld hebben als een bijdrage voor hun huwelijksreis. Ik vind het eigenlijk niet zo leuk om geld zomaar in een envelop met een kaartje te geven, ben dus op zoek naar een leukere manier om geld te geven. Het is de bedoeling dat er biljetten verwerkt worden. Wie o wie heeft er een leuk idee?

    Alvast bedankt.
     
  2. Juudje27

    Juudje27 Bekend lid

    14 mei 2007
    762
    0
    0
    Een grote ballon en aan het touwtje geld hangen, als waaiers in een bos bloemen of in een plant, in muntvorm in een boompje hangen (geldboom), je kan bij ikea doosjes kopen die in elkaar passen en dan in elk doosje wat geld doen, etc!

    Sux6!
     
  3. toerist18

    toerist18 VIP lid

    23 okt 2005
    8.317
    1
    0
    ik maak babymutsjes met naam
    Nederland
    Een groot boek, met op af en toe een bladzijde een biljet.

    Allemaal enveloppen kopen, een hele stapel en in af en toe een envelop een biljet stoppen, wel iets erbij in doen, anders hoeven ze het alleen tegen het licht te houden.
    Dit heb ik gezien bij een bruiloft, waar op de kaart stond een envelop tekentje, met het motto; tip.
     
  4. Ik grote glazen pot kopen en vullen met die gekleurde suikerhartjes en dan je briefgeld erdoor heen... ziet er hartstikke leuk uit!
     
  5. CreaLinda

    CreaLinda Bekend lid

    31 mrt 2007
    918
    0
    0
    Juf
    Nootdorp
    Wij kregen kleingeld (van de meeste mensen) we hebben drie kwartier bij de stortmachine gestaan de volgende dag.

    Linda
     
  6. Smoeltje

    Smoeltje Fanatiek lid

    19 nov 2006
    1.069
    0
    0
    manager
    Sunhine city
    Ik weet niet hoeveel jullie willen geven maar een leuk idee is:

    Koop een leuke plant wat op een boom in het klein lijkt.
    Vouw de geldbriefjes zo dat het op een bloem lijkt en bevestig dit aan de takjes van de plant.

    Dan geef je een geld boompje cadeau.

    Ik heb het een keer gezien toen mijn broer ging trouwen, vond het orgineel en heel mooi gedaan ook.
     

Deel Deze Pagina