Jij ziet het dus ook? Wat fijn dan ben ik niet de enige haha. Ik had 5 dagen geleden ongesteld moeten worden
Ik lijk soms iets te zien maar twijfel. Gebruik je ovulatie testen? Als je 5 dagen overtijd bent had er denk ik een duidelijke streep moeten staan. Maar pin me er niet op vast!
Babywens in je topic van gister zei je dat je 9dpo was dan kun je toch nooit 5 dgn geleden ongesteld moeten zijn geworden? Ik zie helaas niets maar ben ook een slechte tuurder.
Ik denk dat het niets is als je NOD 5 dagen geleden was. Ik vrees dat het indroogstreepjes zijn. Hoop dat de testen toch nog oplopen.
1) hoe lang ben je van de pil oid af? 2) hoe zeker ben je van je eisprong 19 dagen geleden? 3) kan je de foto ook origineel en onbewerkt plaatsen? Een bewerkte test beoordelen geeft geen "eerlijke" uitspraak namelijk .
Sorry maar ik zie niks? Soms een soort 'schaduw' maar dat kan ik geen streepje noemen. Voor zoveel dagen overtijd lijkt het me eerder een indroger. Op welke cyclusdag zit je precies?
Wat is het nu TS? Ben je nu 5 dagen Overtijd. ...of 9 DPO en dus 5 dagen VOOR NOD? Want dat maakt uiteraard een enorm verschil! Voor 5 dagen voor NOD kan een tuurstreep prima, al zie ik hem helaas niet. Voor 5 dagen NA NOD (dus 5 dagen overtijd) is een tuurstreep welke ik dus helaas niet zie, wel heel erg licht, tenzij je ditmaal een erg lange cyclus hebt (en dan dus eigenlijk niet overtijd bent).
Misschien is ze nog niet helemaal into de termen. Ze is pas lid sinds gisteren. Met 9dpo ben je wellicht te vroeg en met 5 dagen overtijd is de test te licht.