Positieve ovu test beinvloed door medicijnen? Kan dat?

Discussie in 'Zwanger worden' gestart door afrika, 28 okt 2007.

Topicstatus:
Niet open voor verdere reacties.
  1. afrika

    afrika Lid

    22 mei 2007
    84
    0
    0
    Dag allemaal,
    gister had ik tot mijn verrassing ineens een positieve ovulatietest in handen. tot nu toe had ik geen idee of ik een eisprong had (zie banner), dus ik was Heel Blij.

    Daarna bedacht ik me dat ik sinds 3 dagen 2 middelen tegen diarree slik (sorry! hihi) en ik vroeg me af of dat misschien van invloed kon zijn op de ovulatietest? iemand enig idee? het gaat om nifuroxazide en drotaverine. het zijn Franse medicijnen dus ik vind zo geen NL info op internet. op de bijsluiter staat verder geen extra info.

    Ik hoop dat het niet van invloed is natuurlijk, en dat ik ECHT een eisprong heb. Dat zou geweldig zijn.
     
  2. Miepie80

    Miepie80 VIP lid

    6 mei 2007
    8.101
    4
    0
    Lijkt mij niet, tenzij die medicijnen ervoor zorgen dat jij het LH-hormoon gaat aanmaken ;). Gezien dat je op dag 14 van je cyclus van 28 dagen zit, denk ik toch echt dat dit een eisprong is!
     

Deel Deze Pagina