Nou die zijn, voor zo ver nog goed te beoordelen door opdrogen, allemaal dik positief. Als jij niet zwanger blijkt dan zijn dit absoluut geen goede testen voor jou. Zo donker heb ik ze niet eerder voorbij zien komen als bij iemand de testen te gevoelig bleken. Maar ik blijf er bij dat ik denk dat hij gaat knallen zo
Ik hoop 't. En als de zwangerschapstest toch negatief is, dan zal de ovulatietesten van 2be sure niet goed zijn. Zou jammer zijn. Ik heb de zwangerschaptesten nu eindelijk. Tot zo! Pfff vind het nogal heftig. Ik bibber.
Ja mocht hij nu idd toch negatief zijn en wij er allemaal dik naast zitten dan moet je zeker gaan voor andere ovutesten. In iedergeval niet "gevoelige" ovu testen.
Wat hoe dan??? Het leek echt zo hoopvol... Vraag me nu wel af waarom je ovulatietests zo knallen. Misschien even een ander merk proberen?
Ohhhhhh dit vind ik zo rot. Gauw deze ovulatietesten weggooien! Ik zou andere proberen en misschien de minder gevoelige ?
Oooooh wat vreselijk jammer maar wat vreselijk raar van jouw ovutesten dan... Ik,zou dan zeker even overschakelen op een minder gevoelig merk en er voor nu vanuit gaan dat je eitje er toch aan komt. Mss gaat je cyclus terug naar 25 dagen en dan is een eitje op dag 11 natuurlijk prima mogelijk.
Ja inderdaad, zo hoopvol en dan ook nog zulke mooie reacties dat je even in de roze wolken bent. Maarja, misschien morgenvroeg met de 1e urine proberen.
What?! Dit zag ik niet aankomen... Hoe lang doe je al ovulatietesten? Heb je ook cycli gehad waarbij (deze of een ander merk) testen wel een ovulatie hebben opgespoord of zijn ze altijd zo knallend?
16 november had ik 6 dagen menstruatie. Maar vanaf september had ik langere cyclussen. Daarvoor was het meestal 25 a 26 dagen.
Balen zeg. Maar misschien nu een kortere cyclus, al bleven ze vorige ronde ook allemaal erg donker hè. Ze kunnen te gevoelig zijn voor jou. Misschien eens andere proberen?
Dit is de 1e keer dat het echt een knalpositief waren. Maar de andere testen van andere merken kon ik het ook opsporen maar niet zo heftig als deze testen.