Hoi Meiden, Even een simpel vraagje. Gisterenavond (18:30) had ik een (denk ik)positieve ovutest van sensitest (eerste keer dat ik test dus wet niet of hij nog donkerder wordt). Aangezien we eergisteravond geklusd hadden hebben we gisteravond niet geklusd. Ik had meedere malen gelezen dat elke dag klussen niet meer kans geeft op een zwangerschap en daarom dacht ik dat het ook voldoende zou zijn als we vanavond weer klussen (om de dag). Weet iemand hier een antwoord op?
Ja hoor, gewoon vanavond weer lekker klussen. Het is belangrijk om te kijken of de teststreep even donker of donkerder is dan de controlestreep. Als dat het geval is, is de test pas positief. Veel plezier.
iid als hij donkerder is of net zo donker als de testlijn....klussen....enne, om de dag is voldoende als het zaad van je man/vriend goed is
Bedankt voor jullie reacties! Het zaad van mijn man is wel goed denk ik. Was bij mijn dochter in ronde 1 zwanger en voor de tweede in de tweede maand alleen is dit vorige maand helaas een MK geworden. Nu voor het eerst met OVU testen in de weer. Afgelopen dagen geen lijn te zien en gisteren ineens wel, bijna even donker als tstlijn. Vandaag nog maar eens testen en natuurlijk zowieso klussen haha. Jullie ook veel succes!!