kom ik weer, ik blijf maar gewoon even plaatsen hoor. Wij zijn net begonnen met proberen en vind het zo enorm lastig om nou te bepalen of een test positief is of niet. Zelf denk ik van niet, wat Mij betreft mag het nog een paar dagen duren tot mijn man weer thuis is. Maar goed, oordeel zelf;
Nee deze test is zeker niet positief. De teststreep moet minstens even donker zijn als de contolestreep en dat is hier absoluut niet.
Je kunt trouwens als je dat fijn vindt ter controle de (roze) digitale clear blue testen gebruiken. Als je denkt dat de dipstick positief is ook een CB doen. Met die smiley heb je geen twijfel zoals met de streepjes.
Heb ik inderdaad ook al aan zitten denken. Zodra die test positief is, heb ik zo'n 24-36 uur daarna mijn eisprong toch?
Nee hoor zeker niet. Moet net zo donker zijn of donkerder dan de controle streep. Ik ben de digitale van clear blue gaan gebruiken. Weet je precies waar je aan toe bent.
In de meeste gevallen heb je binnen 48 uur na het begin van je LH-piek een eisprong. Je weet natuurlijk nooi of je bij een positieve test het begin, midden of einde van je piek te pakken hebt. Maar als je seks hebt op de dag van je piek en de dag erna moet je sowieso goed zitten.