Pff ik hoop zó dat het niet wéér misgaat.. Ik heb twee gezonde kindjes mogen krijgen, waar ik ontzettend dankbaar voor ben, maar ook 4 miskramen gehad. Nu had ik gisteren, op 10dpo, een positieve test, maar vandaag heb ik al sinds vanochtend het gevoel dat mijn menstruatie er toch aan gaat komen en mijn lichaam het dus weer gaat afstoten.. Is dit herkenbaar zo rond NOD? Het voelt echt precies hetzelfde als de dagen voor mijn menstruatie. Ook moest ik vaker plassen maar vannacht en vandaag niet meer, en mijn borsten doen minder pijn. Slechte tekens, ik weet het, maar ik wil zo graag dat er nog hoop is☺❤
Ik heb ook menstruatie gevoel gehad rond nod en daarna ook nog wel regelmatig. Kan ook het groeien van je baarmoeder zijn. Ik duim voor je!
Dat hoort er echt allemaal bij. Ik had ook rond mijn nod constant menstruatiekramp en een week later zelfs felle steken waarvan ik ook erg was geschrokken. Mijn mini doet het uitstekend! Ik ga duimen voor je!