Super duidelijk! Gefeliciteerd! Zelfs een digitale zou nu al positief worden, dus miss dat je die kunt doen?
Oh het is echt zo onwerkelijk! ik durf het gewoon niet te geloven... Ik doe morgenochtend nog een kv testje die heb ik namelijk nog in huis... als die weer positief is en er is nog geen rood dan doe ik een digitale, gewoon voor extra bevestiging... ik ben gewoon heel bang dat er met die test iets niet goed is gegaan en dat het een vergissing is ik ben al 100 keer naar de wc geweest met de verwachting rood slijm te vinden...maar gelukkig nog niks... Manlief zegt steeds dat ik nog een keer moet testen, maar ik wil echt tot morgenochtend wachten, hopelijk komt het streepje dan gewoon meteen!
Zeker positief hoor. Ik had ook buiten de 5 min pas een streepje en nog vager als deze. Dit is heel duidelijk. Ik teste overigens met deze kv testen duidelijker en sneller positief met middag en avond urine! Heb hier al meer mensen over gehoord. Als je gewoon 2u niet drinkt en plast is je urine goed geconcentreerd. Dus je kunt vandaag gewoon nog een x testen.
Echt, gewoon straks nog een test doen! Mijn test leek wel op die van jou en de digitale maakte het helemaal duidelijk.
ik had op zondag maar een heel licht streepje wel binnen de tijd maar twijfelde toch een beetje. volgende dag gelijk digitaal gekocht.
Nou Het is definitief!! Ik ben echt zwanger!! Vanmorgen nog een kv testje gedaan en binnen 2 minuten verscheen een heel licht streepje. Daarna voor de zekerheid alsnog een digitale test gekocht bij Etos en zie hieronder het resultaat!!! Ik ben nog een beetje flabbergasted, maar wel dolgelukkig!! Dank voor al jullie reacties, het klopte dus helemaal Fijne zwangerschap voor de zwangeren en de rest: Veel succes! Groetjes!!