vraagje. 1 mei gestopt met de pil. Normaal ongesteld geworden. Daarna na 28 dagen en nu 32 dagen. Welke kun je het beste aanhouden kwa eisprong? Ik wil geen ovulatietesten gaan doen omdat er dan erg veel druk op komt te liggen bij mijn man. En dan nog een vraagje? Dames vraagje. Maandagavond en gisteren was mijn menstruatie weg. Vandaag ook tot vanmiddag. Ineens weer terug en nu weer over. Wat reken ik nu als laatste dag van de menstruatie.
Je laatste dag is niet zo van belang, je eerste dag wel. Die reken je als cyclus dag 1. En wat betreft ovulatietesten, je kunt t toch privé houden dat je die gebruikt?
Mijn man wist ook niet dat ik ze deed. Ik gebruikte ze dus stiekem. Waar je ook op zou kunnen letten is rond je eisprong veranderd je afscheiding. Deze word dan dun en je kan er draden van trekken. Dat betekent dat je dan in je vruchtbare periode zit. Gemiddeld valt je eisprong ongeveer 2 weken na je eerste menstruatiedag, maar kan ook eerder of later zijn. Bij mij was dat bijvoorbeeld tussen dag 15 en 17 in maar dat verschilt per persoon uiteraard.
In het ziekenhuis houden ze altijd de eerste dag aan dat je helder rood bloed verliest als dag 1 van je cyclus. Ik hou dat ook altijd gewoon aan. Wat betreft je onregelmatige cyclus...ik zou gewoon tussen beide mogelijke eisprongen het gezellig maken.