Meiden ik snap er even niks van..... 6 maart tot en met 11 maart ongesteld. Helaas vorig ronde dus niet zwanger. Afgelopen dagen moe en misselijk dus vandaag test gedaan... positief! Nu zit ik vlak voor de eisprong en weet ik niet wat ik moet denken. De ovulatietest was nagenoeg wit. Deze knalt altijd rond de eisprong.. Het is echt een roze duidelijke streep.... en het is een action test... Wat denken jullie. Heeft iemand hier ervaring mee?
Ik denk dat je gewoon zwanger bent.. Als de test zo reageert op een eisprong eet ik mijn schoen op! Ik zou de huisarts even vagen om een bloedtest als je zelf twijfelt..
Ik denk niet dat er zomaar een streepje komt toch? Ik denk zwanger, maar probeer het eens met die van de kruidvat 2 voor 5 euro.
Ik ben echt wat in de war. Zo gek! Ik begin vast een schoen op te eten. Dan zou mn innesteling op dag 12 moeten zijn geweest of nog later... Bizar. Morgen maar weer testen. Iemand ooit zoiets gehad? Google is zo vaag hierover....
Dr Google is zeker niet je beste vriend 😄😄 was je menstruatie even heftig als gewoonlijk of minder? Het zou een innestellingsbloeding geweest kunnen zijn?!
Mn menstruatie was zoals normaal 2 wat heftige dagen en rest viel mee... Maar was echt helder van kleur niet zoals veel mensen omschrijven bij innesteling.
Ik zou de komende dagen zeker nog even doortesten. Het streepje zal bij een zwangerschap oplopen en als het toch je eisprong was, aflopen. En zwangerschapstesten kunnen wel degelijk op een eisprong reageren. Er was hier zelfs iemand met een CB Digitaal welke op haar eisprong reageerde. Ook Kruidvattesten zijn goed in het reageren op een eisprong overigens. Al moet ik bekennen dat ik je zwangerschapstest wel errug duidelijk vindt. Vind het alleen typisch dat je ovulatietest bijna blanco is. Bij een zwangerschap knallen deze namelijk veelal. Anders aan je huisarts vragen om een bloedtest.
Van 2v5 van Kruidvat staat bekend dat deze een duidelijke positieve test kunnen geven ten tijde van lh piek. Heb ik zelf ook gehad. Van action testen heb ik dit nog niet gehoord, dus ik schat in zwanger. Zou voor de zekerheid even langs de huisarts gaan en vragen ombloedonderzoek.
Spannend! Misschien ben jij één van de weinigen die nog gewoon ongesteld wordt als je zwanger bent (hoop het niet voor je!). Of vals positief (hoop ik ook niet voor je ). Of nog één keer het 'opruimen' van oud bloed. Ik duim voor je!
Ter aanvulling: 24 Feb positieve ovulatietest 25/26 Feb eisprong 6-11 Maart menstruatie 17 Maart positieve zwtest Als er een late innestelling is a 12 dagen zou de innesteling 10/11 maart zijn en zit ik nu een week na innestelling. Super irritant die onduidelijkheid.
Zoals ik het lees ben je 8 dagen na je eisprong ongesteld geworden. Is dat bij jou altijd zo snel na je eisprong? Misschien toch een zwaardere innestelingsbloeding geweest?
Ik heb even met je meegedacht en kan t ook zo zijn dat je zwschap niet helemaal goed gegaan is, je daarom gewoon bent gaan bloeden en de test nu nog aanslaat op hcg hormoon? Het is een doemscenario maar volgens mij wel mogelijk. In t beste geval was de bloeding afkomstig van innesteling en ben je hartstikke zwanger. Maar snap dat je niet weet waar je aan toe bent, ik zou even blijven testen
Ik heb donderdag 5 maart negatief getest. 6 maart werd ik ongesteld... blijft gissen wat er speelt. Ik heb begin januari een vroegtijdige miskraam gehad. Dit is de eerste echte ronde na de mk. Ja wellicht dat het weer mis gaat. .. Hou nergens rekening mee. Morgen maar weer testen