'Possible implantation spotting' bij FF?

Discussion in 'Temperatuurkaartjes' started by Linda1975, May 8, 2008.

Thread Status:
Not open for further replies.
  1. Linda1975

    Linda1975 Actief lid

    Mar 1, 2008
    156
    0
    0
    Ik zit nu op CD 30 en volgens FF zou mijn ei op dag 21 moeten zijn geweest (misschien een dag ervoor).

    Vanochtend vulde ik m'n temp in en FF gaf ineens een 'possible implantation spotting' aan op dag 28.
    Ik ben op diverse dagen wat druppels bloed verloren:

    dag 19 en 23 (midden op de dag)
    dag 22, 25 en 28 (tijdens / na het vrijen)

    Omdat het ook dus een aantal keer tijdens het vrijen gebeurde, heb ik die keren in mijn FF kaartje wel gewoon als 'spotting' neergezet. Klopt dat?

    Iemand ervaring met een 'spotting sign'? Wel spannend, maar wie weet misleidend (al heb ik nog nooit tijdens het vrijen iets gebloed, deze cyclus is de eerste keer....)
     
  2. Linda1975

    Linda1975 Actief lid

    Mar 1, 2008
    156
    0
    0
    Nou ja ... ook raar ... zojuist had ik weer ietwat bloedverlies (licht roze, donkerbruin) en besloot dat ook in m'n FF kaartje te zetten.
    Druk ik op enter, zijn er ineens geen spotting implantation signs meer.

    Raar toch?
     
  3. Linda1975

    Linda1975 Actief lid

    Mar 1, 2008
    156
    0
    0
  4. Natasja

    Natasja VIP lid

    Aug 1, 2005
    25,784
    22
    38
    docente engels
    Capelle aan den IJss
    Nee niet raar.. het programma is zo geprogrammeerd dat 1 of 2 dagen nog implantation spotting kan zijn maar meer dagen bloed zien zij niet meer als Imp.spot.

    En bloed na vrijwen zou ik zelf niet als spotting zetten.
     

Share This Page