Nog maar eens proberen... Een spijkerbroek voor mijn spijkerbroekweigeraar. En kindermondkapjes. Aangezien wij in een Rotterdamse gemeente wonen, kan ik ze maar beter in huis hebben.
Apple Watch 5 pink, een extra leren bandje en nog 5 siliconenbandjes (zwart, wit, blauw, groen en bruin). Was 3+2 gratis
Bekijk bijlage 658521 Deze bestelling is zo vreselijk saai en zó duur voor een beetje verlichting. Wel mooi als we straks overal dezelfde lampen hebben dus ogen dicht en op de bestel knop gedrukt.
Deze vanmorgen kunnen scoren in de juiste maat. Alvast haar verjaardagsoutfit (bijpassende vestje komt later nog eens...)
Bedoel je de bandjes? Die heb ik hier besteld: https://wabando.com/product/apple-watch-leren-bandje-loop?attribute_pa_kastgrootte=40mm38mm&attribute_pa_kleur=steengrijs En zij hebben ook gekleurde siliconenbandjes. De Apple watch heb ik gewoon bij Coolblue besteld.
Enige nadeel van de apple watch: je doet er zo vreselijk lang mee, mijn series 2 is nog zoals net gekocht . Wat moet ik nu met mijn (koop)verslaving? Grapje he?
Niet doennnnn! Ik wilde laatst bij hun in Den Haag advies vragen, maar het was er te druk Scheelt wel veel geld, dat ik niets kocht
Jaaaa! Hij is zo tof Vandaag even een ander bandje uitgeprobeerd, matched bij mijn broek Met man vandaag even de walkie talkie functie uitgeprobeerd (hij thuis en ik bij Ikea) en dat werkte ook geweldig. Alleen mijn zus zit te ver weg (Italië) en dat redt hij dus net niet Echt super tof!!!
Welke maat hebben jullie @Adje @Cindy1977 ? Ik ben best blij met mijn 38mm en ik zie dat de kleine van de series 5 40mm is geworden en vraag me af of dat te groot zou zijn voor mijn pols (mocht ik een nieuwe nodig hebben een keer).