Laatst voor mijn ouders een doos bonbons besteld bij chocoladebezorgd.nl Vandaag voor mezelf een grote doos met zo’n beetje alle smaken die ze hebben (en sommige dubbel) voor mezelf gekocht. Had ik gewoon even nodig
Niet in deze volumes. Voor scheiden heb ik max 30 liter de bak kunnen vinden. Daarom ben ik voor twee losse gegaan. Smaller dan die 30 liter zou ik het ook niet willen hebben, iig voor plastic niet.
Haha, ja echt hè! Echt handgemaakte kunstwerkjes. Maar ik ga toch uitzoeken welke ik het allerlekkerste vind
https://www.douglas.nl/Verzorging-Gezicht-Anti-Aging-Est%C3%A9e-Lauder-Gezichtsverzorging-DayWear-Sheer-Tint-Release-SPF15_productbrand_3000041728.html Nog niet gebruikt, dat doe ik morgenochtend! Maar oh hij ruikt zo lekker, heb een stukje van mijn hand ingesmeerd en nu zit ik er steeds aan te ruiken.