Ik ben alvast begonnen met wat dingen voor de vakantie aan te schaffen. Hamamdoeken, die drogen zo lekker snel. En nu 3+1 gratis bij Hema. En grote shoppers met rits. Voor ons allemaal 1 met een ander printje. Voor V met hondjes, voor N met regenbogen/katten/smileys enz. Zal voornamelijk kleding in gaan. Lijkt me zo handig voor in de kofferbak ipv die grote, logge weekendtassen bijv. Oh! En voor mezelf nog 2x Toms espadrilles in zwart en naturel. In de aanbieding bij Kruidvat
Ik heb recent ook van die shoppers besteld, maar dan van de Ikea als tip van @tuc met een extra als was tas.
Leuk. Die Toms hebben ze elk jaar in de aanbieding. Vorig jaar heb ik ook 2 paar bij besteld. Beige en tijgerprint. Heerlijk om zwanger (ook niet zwanger) op te lopen!
Een chromecast voor mijn moeder die morgen bij haar bezorgd gaat worden (als verassing). Hopelijk heeft ze daar straks veel plezier van. Ik heb nog 2 bestellingen die ik wil gaan plaatsen om meer met de switch te kunnen en meubels om mijn dochter haar kamer af te maken. Maar ik heb vandaag een jaarabonnement op de dierentuin genomen voor het hele gezin dus dat moet even wachten.
Een wasmand voor op de kamer van de jongste na de verbouwing en een nieuw bed voor de oudste ook na de verbouwing.
Een nieuw T-shirt via Vinted 9,- incl verzenden (nieuwwaarde 50,-) Ik geef toe dat er iets teveel tijd in mijn nieuwe hobby zit kijk dagelijks toch wel even meerdere keren. Gelukkig net weer wat verkocht dus alle aankopen komen steeds uit mijn Vinted portemonnee! Bekijk bijlage 726346
Wij hebben van die tassen die precies in de kofferbak van de auto passen. Voor allemaal een grote. Die zijn zo handig. Ieder een eigen tas en klaar. Het was even een uitgave maar daar zijn we wel heel blij mee.
Niet fotowaardig, maar ik heb alvast wat spenen en extra flesjes besteld (Philips Avent). Bij elk kind koop ik nieuwe flesspenen (vind ik wel zo fris en daarbij, op een gegeven moment worden ze ook kapot ‘gekauwd’) en ook een aantal flesjes bij. Ze slaan zo oranje uit in de vaatwasser Dat zijn dan stiekem toch weer de leuke aankopen
Toch geweldig. Zeker dat koopjes shoppen. Ik had een paar weken terug in de kringloop zo een koopje Splinternieuwe schoenen die echt zo goed zaten. 6euro (ik heb zelfs nog staan twijfelen) maar ze zagen echt zo goed. Ik kende het merk HOGAN niet dus het was onbewust maar ik heb nu dus schoenen staan van 300 euro .
Hahhaha geweldig! Wie brengt dat nou naar de kringloop hè Ik heb net weer een nieuw spijkerjasje gescoord voor 5,-. Te leuk dit!
Ze hebben in die bewuste kringwinkel een rek met merk kleding en dat zijn dan zaken als Esprit , Mexx, Tommy maar de veel duurdere merken hangen gewoon tussen de gewone spullen. Ik kocht bijvoorbeeld ( dezelfde dag als dat ik die schoenen kocht ) een goudkleurige plissé rok van Leonie de Paris voor 3 euro en dat is toch een andere prijs klasse dan een rok van Esprit.
Bekijk bijlage 726567 Ik heb vanochtend deze besteld.. gisteravond mijn sportschoenen kapot gelopen tijdens de avondvierdaagse. Laatst al nieuwe besteld maar die zijn retour gegaan ivm te klein. Hopelijk passen deze wel! Mijn man heeft inmiddels 3 paar van dit merk en wil niet anders meer! Ben heel benieuwd of ik er ook zo over ga denken