Ik hoop dat jullie me mischien een beetje op weg kunnen helpen Het zit zo: Mn vriend heeft een eigen bedrijf en eigenlijk hoef ik niet te werken, maar hoe stom het mischien ook klinkt ik wil toch iets doen. Het liefst wel vanuit huis omdat ik er graag zelf voor mn kids ben. Nu kwam het afgelopen weekend met mn vriend te praat over inkoop en verkoop prijzen en zo kwam ik op het idee dat het mischien wel leuk is om een webshop te beginnen met artikelen voor een leuke prijs. Ik hoef er echt niet rijk van te worden ofzo... een extra'tje is natuurlijk altijd leuk en het moet ook geen geld gaan kosten maar als je het verschil in die prijzen hoord is het echt heel goed mogelijk om een heel stuk onder de gewone winkel prijzen te gaan zitten. Nu vraag ik me alleen af: zou jij dingen kopen bij een webwinkel waar alles goedkoper is als deze winkel gewoon alle keurmerken heeft en kvknr etc? Wat voor artikelen zou jij graag goedkoper willen kopen? Ik heb hier al een keer gelezen dat iemand goedkopere baby/kinder artikelen verkocht en dat dat dus niet liep dus hoewel dat me het meeste intereseerd moet ik dat denk ik toch maar van mn lijstje schrappen Liefs Deb
Op dit moment leuke en goedkope tuinspullen, een gecombineerde site met kinderspeelgoed en tuinmeubelen (tafel stoelen etc). Ik koop overigens ontzettend veel in webshops, maar vind het altijd irritant dat niet alles in 1 is en ik dan dubbele of driedubbele verzendkosten moet betalen.
Voornamelijk electronica en witgoed!!! Dus tv dvdspelers wasmachines drogers ovens magnetrons telefoons.. En schoenen voor iemand met een moeilijke maat
Toch wel kinderkleding eigenlijk... O en haarverzorgings producten..bij de kapper betaal je best veel maar je zou misschien kappers merken via een webshop kunnen verkopen..
Luiers en babyvoeding zou wel een hoop geld besparen haha Verder kleding, dan zou ik me hélémaal gek shoppen! Ohja de huizenmarkt, kunnen we snel groter wonen. Ehm.. de benzine want dat is zo belachelijk duur! Ziekenfonds.. ook al zo duur! Nou ja.. ik kan zo uren doorgaan dus van mij mag álles goedkoper..
toen ik de titel las wat zou jij goedkoper willen kopen? dacht ik gelijk alles.... hahaha. maar ik ben ook voor de scheermesjes, kinderkleding, eigen kleding, speelgoed
als je een webwinkel begint begin er dan 1 met babyspullen en vooral eten en vooral zonder toegevoegde troep. ik koop graag via internet omdat ik niet goed kan zien en de winkels voor mij druk en onoverzichterlijk zijn en de stad net zo. als je in de winkel iets specifieks wil hebben is het er ook nooit. en je meot het met potjes voeding bijv. doen met de smaken die voorhanden zijn. ik zoek al maanden naar een webwinkel die etenswaren voor baby's verkoopt. alebert hein enzo brengen hier niet aan huis dat heb ik allemaal al geprobeerd. laatst heb ik babydoekjes en bepanthen creme gekocht en dan betaal je voor een grote tube zo ruim 4 euro minder als in de winkel. als ik dat nu ook eens kon doen met melk en babyvoeding en luiers dan scheeld me dat een hoop lopen ( ik moet alles lopend doen) en een hoop zoeken en een hoop gedoe.
wat zou ik goedkoper willen.....alles. ik wil graag weer de prijzen van het gulden tijdperk en ook de gulden terug trouwens.
ik zou dan gaan voor hele hippe en bij de tijdse positiekleding... dat is echt zo oubollig allemaal dat je van ellende dan maar een maatje groter koopt op de dames afdeling... leukse setjes bij elkaar zoeken voor een mooie prijs...
Ik zou natuurlijk alles wel goedkoper willen, maar ik meot zeggen dat ik goedkope spullen op webwinkels echt niet vertrouw. Ik wil dan minstens de dingen kunnen voelen. En de echte dure merken mag je ook niet zomaar goedkoper aanbieden, dus dat lijkt me geen optie.