Ik heb zo ook nog niet gevonden. Wil ze wel kopen, want ik wil echt wel meer afwisseling dan het olvarit assortiment. Bonbebe is ook maar heel weinig!
ze hebben ze nu ook bij onze ah, heb de mango meegenomen. ze zijn hier wel duurder als olvarit, die kost 0.93 ct. en de friso 1.10. best duur vind ik, maar voor de afwisseling. gek dat het overal zoveel scheelt!
Ik heb gisteren 2 12 maanden potjes gekocht bij Super de Boer en die waren net zo duur als de Olvarit... 1.35...
Hier bij de superdeboer zijn ze even duur als olvarit. Ik heb de tagliatelle met groenten meegenomen (heeft ze nog niet geproefd). Wel leuk dat ze andere smaken hebben dan olvarit, brengt weer wat afwisseling in potjes land .
ja lexie, 2 pakjes van 250 ml voor 1.96 bij de etos. daar zit gewoon friso standaard in, de nr 1 en die is vanad 4 maanden. en vanaf 6 maanden hebben ze ook, die is dan met opvolgmelk met banaan/sinaasappel smaak. trouwens, ze bestaan ook in poedervorm