hallo allemaal hier een onzekere mama. mijn dochtertje van 4,5 maand was vorige week verkouden en daardoor ook regelmatig wakker snachts e.d heb haar toen lekker geknuffeld en getroost. nu is ze weer zo goed als opgeknapt maar wil ze niet goed slapen, na 1,5 uur heeft ze er genoeg van, terwijl ze vorige week overdag soms nog wel 3 uur sliep achter elkaar. ook het drinken van de flesse gaat moeizaam, w.s omdat ze toch no gmoe is. ze is ook ineens heel hard gegroeit. ze krijgt nu nog 5 flessen van 180 a 200 cc. wat is het slaap en drink ritme van jullie kindje rond de 4,5 a 5 maanden. groetjes debby
ja dat denk ik eigenlijk ook wel. maar vraag me zo eens af hoeveel jullie kindjes slapen en eten? zit ook steeds te bedenken of ik nu al over moet op 4 flessen.
Volgens mij is het 4 flessen rond de 7 kilo toch dus het kan wel zijn dat je kleine er aan toe is. Ik dacht ook dat kindjes van over de 4 maanden 2 x per dag een slaapje doen van 1 1/2 tot 2 uur per keer? Hier slaapt Fleur van 09:00 - 11:00 en dan van 13:00 tot 15:00. hazeslaapje rond 17:00 lukt hier niet altijd. Vergeet niet dat verkoudheid ook vermoeid maakt he? Dat is bij ons ook natuurlijk zo, reden waarom ze waarschijnlijk langer sliep. Verder groeit Fleur nu ook enorm. Ik zie haar haren zo haar hoofd uitkomen hi hi! Opeens een groter hoofd en enorm lang wordt ze! Fleur drink 5 x 200 cc sinds kort en drinkt om 07:30, 11:00, 15:00, 18:30 en 22:30. Ze is volgende week 4 maanden dus nog niet zo ver als jou kleintje. Succes het gaat vast beter binnenkort. Marijn
Informeer eens bij het bureau, vanaf 4 maand mag je nutrix door de laatste fles doen, Steven vond dit ook heerlijk en hij kon er lekker op slapen.
het cb wilde ik bellen, maar dat kan maar sochtens, dus hab ik nu niets meer aan. ze slaaptje juist altijd zoveel, namelijk 7 uur fles en teruf naar bed tot 10 uur. dan 11 uur fles en om 12 uur weer na bed tot meestal 15 uur dan 15 uur fles, en om 16:30 slaapje van 45 min 19 uur fles en dan om 19:30 naar bed en dan slapen. om 22 uur wakeer maken voor fles en dan weer om 07 ur. dus eigenlijk sliep ze heel veel, maar sinds haar verkoudheid vorige week ineens niet meer. nu iss ze opgeknapt maar haar slaapritme pakt ze niet terug, en na 1,5 uur slapen is ze weer al wakker. dus daarom weet ik niet goed hoe of wat, lijkt me eigenlijk ook sterk dat ze zo ineens veel minder slaap nodig heeft. daarom wilde ik eens vragen wat jullie kindje doen?
Mijn zoontje is bijna 4.5 maand en zo is zijn dagritme: 9.00 wakker en fles, even knuffen en in de box 10.00 naar bed en slaapt tot 12.30/13.00 13.00 fles, knuffen en in de box 14.00 naar bed en slaapt tot ong. 16.30 17.00 Fles en meestal is hij dan wakker tot laatste fles 19.30 Laatste fles met Nutrix erin en daarna meteen naar bed