Hoe laat mag je komen? Ik zou echt duidelijk al je klachten van afgelopen dagen benoemen hoor!! Laat je niet afschepen!
Net geweest. Bloeddruk is 120/70. Nu bloedprikken + urine inleveren en zaterdag weer melden voor controle.
Aah wat fijn! Dus ze nemen je nu wel echt serieus dat je zaterdag ook mag terug komen! Waar denken hun aan waar de sterretjes vandaan komen?
Ja daar ben ik ook blij mee. Ze heeft geen idee wat de oorzaak kan zijn. Mijn klachten wijzen toch wel op problemen met mijn bloeddruk maar lastig omdat hij dus wel relatief laag is.
Wat goed dat ze je nu serieus nemen! Ik ben vanochtend voor t eerst bij de perinatoloog geweest, hele fijne, lieve arts. Ik heb nu tot 31-5 iedere 2 wkn een afspraak bij haar gepland.. Ook een uitgebreide echo gehad, ze doet volgende week ook de guo. Maar de helft heeft ze al bekeken!
Wat fijn dat er nu eindelijk serieu naar gekeken wordt! Kon je ook goed je ervaringen van de afgelopen dagen kwijt?
Ze begreep wel dat ik het erg lastig vond om weer aan de bel te trekken aangezien ik voor mijn gevoel steeds afgewimpeld werd. Ik heb haar ook uitgelegd dat het vrij lastig is om te vertrouwen op mijn lichaam terwijl deze alle signalen geeft dat er iets niet goed zou zijn. Dat begreep ze heel goed en ze drukte mij op het hart om toch weer te bellen als er iets is. Maar eerlijk gezegd denk ik nu eerst wel drie keer na voordat ik weer bel. Zeker nu mijn bloeddruk gewoon goed was in het ziekenhuis.
We zitten nu in het ziekenhuis voor controle en hij is 125/85. Ze gaan even overleggen omdat hij zo schommelt steeds.
Net de arts gesproken. Ze vindt het inderdaad ook lastig dat hij zo schommelt en weet het ook niet zo goed. De medicatie verhogen lijkt haar niet verstandig omdat hij anders misschien te laag wordt. Stoppen met medicatie (om te kijken of hij dan stabiel blijft) is ook geen optie omdat hij dan te hoog zal worden. Dus moet nu de medicatie voor de middag innemen in plaats van 's ochtends. Kijken of dat verschil maakt. Ik moet mij 2e paasdag weer melden voor een bloeddrukcontrole.
Ah ik wilde je succes wensen bij de gyn, maar je was al vroeg aan de beurt zie ik. Wel goed dat ze je nu eindelijk serieus nemen!!
Pff zelfde als bij mij dus.. vd week bij de controle, vlak na 2 trappen lopen, onderdruk van 100. Een dag later thuis een onderdruk van 71.. en mijn bloeddrukmeter geeft over het algemeen zelfs iets hoger aan dan de handmeter in het ziekenhuis...
Ik had halverwege deze zwangerschap ook een enorm wisselende onderdruk. Varieerde van amper aan 60 tot soms wel weer 95-100. Gaf mij ook veel klachten als hoofdpijn, duizeligheid, (extra) vermoeidheid, noem het op. Juist omdat het zo wisselde wisten ze bij mij ook niet goed wat ze ermee aanmoesten, verminderen of ophogen van mijn medicatie was geen optie. Een aantal weken was het vervelend maar hij is al een hele tijd weer stabiel Hopelijk gaan jouw klachten ook gauw voorbij. Fijn dat ze je nu wel goed onder controle houden!
Wat een gedoe meiden! Zoals ik eerder al schreef heb ik dezelfde klachten door een lage bloeddruk en medicatie. De labitalol gebruik ik nu 2x ipv 3x per dag. Kan eigenlijk niet zeggen dat ik verschil merk. Heel irritant, lig hele dagen op de bank omdat ik bang ben van m'n stokje te gaan.
Jeetje wat naar dat je zo'n hinder er van hebt. Hoe laag is je bloeddruk op zulke momenten? In het begin toen ik net begon (zat op 4 x 400mg) was ik ook even een weekje niet lekker, misschien moet je lichaam wennen?
Ik kan het nooit onthouden hoe laag mijn bloeddruk is... onderdruk varieert volgens mij tussen de 50 en 80. Ik gebruik methyldopa sinds de 12e week en labitalol sinds de 16e. Ben nu ruim 21 weken zwanger (wij lopen precies gelijk op), dus zou er toch aan gewend moeten zijn....denk ik. De artsen zeggen dat het echt typische klachten van de medicatie zijn en dat ze geen kwaad kunnen, hoewel het wel heel vervelend is. Hoe gaat het met jou vandaag?
Ik heb vandaag voor het eerst bijna geen hoofdpijn en zie geen sterretjes. Heb voor het laatst mijn medicijnen gisterochtend gehad en had ze dus nu rond twee uur in moeten nemen. Heb alleen een bloeddruk gemeten van 110/68 zonder medicatie(!). Dus ik ga nu de Labetalol nog niet nemen. Meet hem over een uurtje weer om te kijken hoe hij dan is. Moet me morgen weer melden in het ziekenhuis, dan maar overleggen of ik toch niet zonder medicatie kan proberen om hem stabieler te krijgen.
Wow, benieuwd wat ze zeggen! Ik heb de medicatie echter niet gekregen voor mijn bloeddruk (want die was gewoon laag/goed), maar omdat uit hart- en vaatonderzoek bleek dat mijn hart moeite had om het bloed rondgepompt te krijgen. Als we er niks tegen doen dan kan dat zwangerschapsvergiftiging, groeiachterstand enz veroorzaken. Dus dat is wellicht ook handig om mee te nemen?
Jeetje wat heftig zeg. Groeit de baby nu gewoon goed en voel je je al ietsje beter? Mijn bloeddruk was gisteren 110/75, zonder medicatie. Dus mag nu tijdelijk stoppen met de Labetalol. Voel mij de laatste twee dagen een stuk beter. Thuis net nogmaals gemeten en hij was 100/68 (zonder Labetalol). Dus dat is top! Volgende week weer heen voor een bloeddrukmeting en dan hopen dat hij zo goed blijft.