Hallo allemaal, "Nieuw" op het forum, ik reageer niet veel maar lees wel veel! Sinds 11 maanden ben ik gestopt met de pil, en sinds 8 maanden serieus bezig voor ons eerste kindje. Vriendlief kan niet wachten, ik eerlijk gezegd ook niet.. Maar er is elke maand weer diezelfde teleurstelling. Elke ronde voel ik wel wát en denk ik; yes! zou het dan nu zo zijn? We zijn nog niet zover om de dokter om verwijzingen etc te vragen en te krijgen, voor sommige hier op het forum kan het zelfs beledigend zijn dat ik nu al het gevoel heb dat het er nooit van gaat komen (mocht dit het geval zijn, echt sorry!), maar de moed zakt je gewoon in de schoenen, vooral omdat er een hele babyboom om mij heen hangt, en constant de vraag krijg; hoe zit het met jullie?? En je dan maar als antwoord geeft; neee, voor ons nog even niet hoor! Maar wat mijn vraag eigenlijk is... Ik was ovulatietesten op internet aan het bestellen toen ineens mijn oog viel op "Vruchtbaarheidscheck: man". Heeft iemand dit wel eens geprobeerd? Is het geldklopperij of zou het een bevestiging geven dat er met het zaad van de man niks mis is? Liefs
Geldklopperij! niet doen. Als je dan toch wil laten testen maar verder nog niet wil gaan, even via de ha potje en formulier regelen. Succes!
Ik zou t niet doen. Wat ik zo gehoord heb is het echt niet betrouwbaar. Waarom ga je niet gewoon naar de huisarts? Als je een beetje een meegaande huisarts hebt, krijg je wel een verwijzing mee voor een zaadcheck van je man.
Niet aan beginnen. Die testen zijn onbetrouwbaar en ze zeggen helemaal niks! Dit komt doordat zo'n test alleen maar een aantal factoren test en de rest niet controleert. Bij een officieel medisch zaadonderzoek wordt gekeken naar het aantal zaadcellen, de vorm (enkele staart, dubbele, alleen kopjes), hoe beweegbaar ze zijn, hoe lang ze leven, de zuurtegraad en nog veel meer. Uit zo'n thuistest kan wel komen dat er heel veel zaadcellen in zitten en dat het ruim boven de norm zit, dus je man is erg vruchtbaar. Als ze echter allemaal misvormd of dood zijn, dan heb je er niet zoveel aan.
Dankjewel voor de reacties! Heb het toch maar niet besteld. Ik kan idd via de huisarts iets regelen, maar heb het gevoel dat het allemaal nog niet iets te vroeg is. Ik ben niet zo thuis in de onderzoeken en al helemaal niet op het gebied van zwanger worden, dus ik dacht altijd dat dat pas na 1 jaar kon. Denk ook dat manlief schrik heeft, maar ach, potje inleveren kan nooit geen kwaad.. Zal morgen de huisarts eens bellen. Thnx!!
Inderdaad gewoon je HA bellen die kan z'n check regelen en dat is veel betrouwbaarder als een test via internet.
Dit had ze een bericht van mij kunnen zijn.. Wij zijn ook bijna een jaar bezig waar van de laatste 3 maand echt actief aan het bij houden wanneer mijn eitje komt helaas ook te vergeefs. We weten dat alles bij mij goed werk(is al eerder uit gezond ivm andere klachten in de tijd) maar bij mijn man is er nooit onderzoek naar gedaan, Ik zag de zelfde test al jij en dacht misschien is het wel wat maar ben bij dat ik hem ook niet heb bestelt als ik die zo lees. Succes hoop dat je snel een positieve test in handen hebt!