Hallo allemaal, Wij hebben 4 april onze laatse punctie gehad, 2 april heb ik 10000 pregnyl gezet. Nou wou ik 13 april kijken als de pregnyl er al uit was. Er was een licht streepje zichtbaar, oke dat kan door de pregnyl. vanmorgen vroeg wakker, en dus nog maar een testje gedaan, streep al iets dikker. Ik weet ik ben wat vroeg 19 april zou ik pas echt mogen testen. Wat denken jullie, Alvast bedankt voor jullie mening....
Slali@ Heb je en foto ? kunnen we beter oordelen . Pregnyl kan na 8 /10 dagen uit je lichaam zijn. Spannend .
Ik heb als het goed is een foto in mijn album staan, kan ook zijn dat het niet goed is gegaan ben niet zo'n computerheld.
Heb even in je album gekeken maar de test van vandaag is superduidelijk! Je bent hartstikke zwanger! Gefeliciteerd!
Slali@ Heb in je album gekeken ziet er goed uit. Als ik uit ga dat je de 19 op 14 /15 dagen zit. Is ie erg duidelijk en is het niet de pegnyl maar een zwangerschap. Laat je het weten ?duim duim
Ik ga denk van de week nog maar testen, het moet natuurlijk ook nog goed blijven gaan, het zou wel helemaal geweldig zijn. Wel heb ik het gevoel als ik ongesteld moet worden. Dit was de 3e icsi. Hebben terugplaatsing gehad op Goedevrijdag van 2 4 cellige waarvan een helemaal perfect en een met een klein beetje fragmentatie. Groetjes.
Marnat@ Van de kliniek mag ik pas 24 april testen, das wel heel lang he. Dus ga ik eigenlijk van een normale cyclus uit 14/15 dagen na punctie. Dat het nog de verkeerde kant op kan gaan ben ik me bewust van.
Idd erg lang als ik uit ga dat de tp op 5 april hebt gehad. Er staat 14/15 dagen na tp voor om dan te testen. Hier in het ziekenhuis. Veel ziekenhuizen weet ik , maar zo lang als jij zegt niet . Hou je me op de hoogte? Kijk het aan zou ik zeggen en test de 20 weer eens . dan zit je op 15 /16 dagen , dacht ik.
Ik had ook pregnyl gehad en mijn testen waren heel licht en werden steeds donkerder! (zie foto album) nu 3 dagen na nog knal positieve test..ik hoop dat dat voor jou ook zo is! groetjes mel1989
Iedereen bedankt voor de reacties,hoop dat het een goed doorgaande zwangerschap gaat worden. Vanochtend wel weer een stunt, dacht dat ik een digitale zwangerschapstest had gedaan er stond ook zwanger. Totdat ik door mijn wederhelft uit mijn droom werd gehaald met de mededeling dat het een ovulatiestrip was die ik erin had gestoken. Net toch nog maar een CB gedaan en er verscheen direct een plus. Nu ga ik ook stoppen met testen maak mezelf alleen maar gek.
Hele mooie test. Gefeliciteerd! 10 dagen na zetten van 10000 is de pregnyl bijna uit je lichaam. Zit nog zo weinig in dat dat niet gevoelig is voor een zwangerschapstest.