Hier weer even een update vanuit testland Vandaag 11 dagen na pregnyl en vanochtend weer getest. De streep is nog steeds licht maar wel al duidelijker als gisteren. Het blijft dus toch wel spannend!! Hopen dat het streepje blijft en donkerder wordt.
Ik hoop voor je dat ie donkerder word !! Zelf dinsdag pregnyl gezet nu wachten waar ik niet tegen kan. donderdag bloedprikken vrijdag uitslag . Kunnen ze daar aan zien of je zw bent ?
Heb je vorige week dinsdag de spuit gezet? Dan denk ik dat ze gaan kijken of je een eisprong hebt gehad. Lijkt mij erg vroeg om dan een zw te kunnen zien. Ik ga morgen weer testen. Verschrikkelijk die spanning
Nee 12 dagen nu..vrijdag is m'n nod. Heb nog even met het ziekenhuis gebeld en gevraagd wanneer de pregnyl weg zou moeten zijn. Ze zei een week. Dus toen ik vertelde dat ik positief had getest zei dat het reëel van een zwangerschap zou kunnen zijn. Ik moest vrijdag even afwachten. Als ik dan nog positief test gaan ze een 8 weken echo inplannen. Nog steeds spannend dus. Het streepje van vandaag is in ieder geval veel duidelijker als gisteren. En zo duidelijk als hij vandaag is heb ik op de eerdere testen nog niet gezien. Lijkt me sterk dat het nog een restje pregnyl is toch?
Die test is te duidelijk voor 12 a 13 dagen na het spuiten van 5000 eenheden Pregnyl. Ik heb echt hele goede hoop voor je!
Wauw wat een duidelijke test! !!! Prachtig zeg ik weet wel zeker dat er iets gebeurd oooooh wat prachtig helemaal ontroerd
Ik mcht 10 dagen na 2e pregnyl testen. 1e spuit was altijd voor de ovulatie en dan 5 dagen na de inseminatie nog een vanwege een te korte luteale fase. Maar op die tiende dag had ik altijd een negatieve test. Inmiddels dus zwanger en pas 14 dagen na die 2e pregnyl een positieve test. Ik was toen dus al 4 dagen 'overtijd'.
Ik denk dat ik je mag feliciteren annemiek. Hier niks meer als een tuur test heb vandaag ook maar even kv testen gehaald. Heb echt met vlagen flink pijn aan me borsten dan raak ik ze liever niet aan. Dus hoop dat die positieve test alsnog gaat komen.
Wat een lieve reacties van jullie!! Ik durf alleen nog niet blij te zijn. Ik ga er gewoon vanuit dat ik vrijdag ongesteld wordt en als ik dan weer positief test mag ik denk wel blij worden toch?
@wish: het kan zijn dat je langzaam hcg aanmaakt en dat je pas op nod positief kan testen. Ik hoop met je mee!
Ik zit vandaag 11 dpo heb vanmorgen getest maar helaas omo wit niet eens een indrooglijn. Het is zo verwarrend heb borsten als een koe en doen ook nog vreselijk pijn heb er slecht door geslapen. Mijn temperatuur is ook veel hoger dan normaal heb basaal 36.5 á 36.8 nu zit ik op 37.2 en dan nog een vette negatieve test moedeloos wordt ik ervan en vooral verdrietig
@Franny: wat vreselijk balen!!! Maar het kan nog... Er zijn heel veel meiden die 11 dpo negatief testen en vervolgens een aantal dagen later positief. Ik hoop het zo voor je. Zere borsten is toch echt wel een zwangerschapskwaal. Ik heb ietwat zere borsten maar niet heel erg ofzo. Ik kan me wel vaag herinneren dat ik bij de zwangerschap van m'n dochter heel zere borsten had. Maar dat is alweer 7 jaar geleden dus echt precies weet ik het ook niet meer. Pffff die spanning....erg he