Nou zal weer even updaten.. Hij heeft om 2 uur, 5 uur en 8 uur zijn fles leeggedronken en de sonde is verwijderd. Minimale intake is afgesproken. hij mag 1 fles laten staan. Vannacht liet hij 20 ml staan, hij mag dus nog 25 laten staan van de laatste fles.. Maar ik heb goede hoop!! Als hij dit nog doorzet is hij veeeeeel sneller thuis dan ik had durven dromen!
Hij is sinds vanmiddag thuis!! Drinkt soms zelfs al 50 ml ipv 45 hihi!!! ligt heerlijk in zijn wiegje te slapen, wat spannend!
Onze kleine meid is geboren met 35 weken en 4 dagen... Het is een pittige tante, mocht na een week naar huis... Echter kost het voor Neva veel moeite om aan borst te drinken... Na twee keer zuigen valt zij in slaap (teveel energie)... Ik kolf af en geef moedermelk via de fles. Neva zat op dag 10 op 100ml per voeding, maar drinkt over het algemeen 80 á 90 ml per voeding... Ik bied Neva regelmatig mijn borst aan, maar zij heeft voorkeur voor de fles.. Door het niet volledig willen pakken van mijn borsten loopt mijn productie naar achteruit, ik geef te weinig naar behoefte van Neva... Tot mijn grote spijt, heb ik kunstvoeding bij moeten gebruiken.. Gisteren ben ik hiermee voor het eerst begonnen, om en om of moedermelk aangelengd met kunst... Neva spuugt kunstvoeding eruit, zielig gezicht... Ik denk dat ik morgen contact op neem met lactatiekundige, even overleggen hoe en wat... Ik wil haar zo lang mogelijk mijn productie geven...
Ik kan alleen maar zeggen: blijven kolven! Het is zwaar, maar als ze eenmaal wel wil en kan drinken (en dat gebeurt!) ben je zo blij dat je hebt doorgezet! Hidde had "opeens" de smaak te pakken en toen nog een paar weken half fles half borst (vooral 's nachts fles) en nu drinkt hij volledig bij mij! Succes ermee!
Is dit forum nog actief? Op 28 april is onze dochter geboren met 34 weken en 3 dagen. Zij ligt sindsdien in het ziekenhuis. Eerst op de nicu afdeling, ivm onrijpe longetjes. Ze heeft hiervoor medicijnen gekregen en nu ademt ze geheel zelfstandig. Ze ligt ook al in een wiegje en dus niet meer in een warmtebedje. Het enige wat zij nog moet is ook het leren drinken. Nu drinkt ze 3 of 4 voedingen 30-40 ml en de rest krijgt ze via sonde. Ik wil haar zo graag mee naar huis, maar we moeten natuurlijk wachten tot zij alles drinkt. Hoe lang duurt dit gemiddeld? Zou ik haar bijv over een week al thuis kunnen hebben of is dit te optimistisch?
Gefeliciteerd met jedochter! Bij Hidde ging het toen heel snel! Hij is met 34 weken geboren, een week in de couveuse en 5 dagen in warmtebedje. Toen ging hij steeds beter drinken. Op de maandag (twee weken en een dag oud) gingen sonde eruit en op vrijdag mocht hij toen mee naar huis! Het ligt natuurlijk ook aan het beleid van het ziekenhuis! Ik hoop voor jullie dat ze snel drinkt wat ze nodig heeft!
Ons mannetje is ook geboren met 34+3. Ik wilde graag bv geven, dus heb in het begin alle voedingen gekolft en die kreeg hij via de sonde. Na een paar dagen zijn we begonnen met aanleggen, maar hij had de kracht nog niet. Toch bleven we het (om de voeding) proberen en na verloop van tijd (met minimale intake) kreeg hij door hoe het moest en ging hij steeds beter aan de borst drinken. Hij heeft dan ook nooit een flesje gehad, alleen maar aan de borst. Na 2,5 week mochten we naar huis. In eerste instantie met sondevoeding, maar een dag voor we naar huis gingen besloot hij ineens alles uit de borst te drinken! Ik heb uiteindelijk 3,5 maand bv gegeven en ben erg blij dat het gelukt is! Is even doorzetten, maar dan heb je ook wat! Succes, hopelijk mag je dochtertje snel naar huis!
Zojuist heeft Iza een hele fles leeggedronken! Ben zo trots! Ik geef geen bv ivm mijn medicatie mag ik dat niet geven. Ik heb al een hele tijd 17 mei als datum in m'n hoofd(ook tijdens zwangerschap). Hoop gewoon dat ze dan naar huis mag. Bij ons in t ziekenhuis zeggen ze steeds dat ik uit moet gaan van de uitgerekende datum, maar dat vind ik echt veel te lang hoor!
Jullie kindjes lagen ook niet langer dan 2-3 weken in t ziekenhuis toch? Heb soms t gevoel dat ze Iza langer daar gaan houden dan nodig is, maar goed dat is waarschijnlijk onzin!
Tegen ons zeiden ze ook steeds de uitgerekende datum, maar toen het eenmaal goed ging, ging het heel snel en hij is bijna 3 weken in het ziekenhuis geweest! Nu is hij echt een enorme hongerlap, moeite met drinken heeft hij na 4 weken oud niet meer gehad
Tegen ons hebben ze ook de uitgerekende datum gezegt, uiteindelijk heeft ons zoontje ruim 5 weken in het ziekenhuis gelegen!
Pff 5 weken! Hoe hou je dat vol? Ik vind 3 weken echt meer dan genoeg. Vind t erg zwaar om m'n kleine meisje steeds achter te laten in t ziekenhuis. Ga minimaal 3 keer per dag naar Iza toe, hier bestaat mijn dag uit op t moment. Vandaag heeft Iza 5 voedingen van de 8 gedronken. Ze heeft niet altijd alles op, maar ti's een begin toch? Hoop dat t nu snel gaat. Ze moet trouwens ook nog van de monitor af, nu nog een paar kleine alarmpjes op n dag, die ze zelf weet te herstellen.
Hoihoi, Iza heeft vandaag tot nu toe 6 van de 7 voedingen gedronken! Alle flesjes op, binnen behoorlijk tempo. Ze heeft haar sonde eruit getrokken, deze laten ze uit en ze gaan kijken of ze alles met de fles kan drinken. Ook heeft ze vandaag geen alarmen gehad.. dus nog 2 dagen geen alarmen en alle voedingen drinken, dan mag Iza donderdag naar huis. Hoop het zo!! fingers crossed