Prematuur mama's

Discussie in 'Prematuur' gestart door moon85, 9 dec 2007.

Topicstatus:
Niet open voor verdere reacties.
  1. Niet meer actief

    Hoi meiden,

    Ja ik weet wel dat het forum er is om van me af te schrijven, maar jullie hebben toen allemaal ook zo'n moeilijke tijd gehad, en zou het vervelend vinden als ik dat weer op ga rakelen vanwege mijn verhaal.

    Tot nu toe doet ons meisje het trouwens goed.
    De artsen hadden het er vandaag over dat het noodzaak was dat ze overgplaatst wordt naar Zwolle, maar ze durven het niet aan i.vm. de beademing die nog niet helemaal stabiel is omdat ze zelf de dipjes veroorzaakt.
    Was dus weer voor ons een kleine tegenslag, maargoed...
    Verder is ons meisje ook iets aangekomen (wat normaal volgens hun in de eerste week niet gebeurd) ze is van 715 naar 805 gram gegaan.

    Verder ben ik bij de gemeente geweest om te kijken of hun de reiskosten willen vergoeden, en ze hebben ons nu op de spoed-lijst gezet.
    Gelukkig konden zij wel begrijpen hoe belangrijk het is dat wij naar ons meisje toe kunnen.

    Liefs
     
  2. mama2801

    mama2801 Niet meer actief

    Luus

    ik wilde ook even zeggen dat fergie een prachtige meid om te zien is! ze heeft mooie grote kijkers!
    hopelijk mag ze gauw met jullie mee naar huis zodat jullie eindelijk als gezinnetje kunnen gaan genieten
     
  3. mj24

    mj24 Fanatiek lid

    7 jun 2006
    4.321
    0
    0
    Amsterdam
    angel4life, kunnen ze al iets meer zeggen over de hersenbloeding en die stuipjes?
     
  4. moon85

    moon85 VIP lid

    5 jul 2006
    6.811
    0
    0
    Ons verhaal staat in het blad kinderen.
    En brittje als fotomodel ;)
     
  5. ThunderAngel

    ThunderAngel Fanatiek lid

    26 aug 2007
    1.684
    0
    0
    Apeldoorn
    O echt? :D Leuk!

    De "Kinderen" van deze week? Ik ga het artikel zeker lezen! :D
     
  6. moon85

    moon85 VIP lid

    5 jul 2006
    6.811
    0
    0
    De abo's hebben hem al maar wanneer hij nou precies in de winkel is weet ik niet.. ze zeiden rond feb.. heb hem zelf ook nog niet :( en ben zo nieuwsgierig!
    Iemand had het even voor me gescand dus kon het al bekijken maar in echie is toch mooier ;)
     
  7. Jufffie

    Jufffie Niet meer actief

    Oh die wil ik zien/lezen.

    Jayda komt op TV (avro).. Ff zoeken wanneer...
     
  8. Malaika

    Malaika Fanatiek lid

    27 aug 2006
    1.359
    0
    36
    Limburg
    Ik heb m'n abo van Kinderen nog niet binnen. balen!
     
  9. mj24

    mj24 Fanatiek lid

    7 jun 2006
    4.321
    0
    0
    Amsterdam
    beroemde meiden hebben jullie. ga hem van de week halen moon. vorige week was er ook een programma over de nicu in groningen. zoek hem bij uitzending gemist, maar kan hem niet vinden. weet iemand hoe het heten?
     
  10. mama2801

    mama2801 Niet meer actief

    ik heb hem vorige week donderdag gezien!
    was best heftig, er komt zoveel emotie weer naar boven. toen ik het zag.volgens mij heette "het kinderziekenhuis"
    en het was op rtl 5.
    het kwam om een uur of half 1 een uur snachts ging over prematuurtjes.
    dat programma bedoel je toch?
     
  11. daphne78

    daphne78 VIP lid

    10 mei 2006
    7.311
    0
    0
    Nijmegen
  12. Jufffie

    Jufffie Niet meer actief

    Ik kan niks vinden op internet...
    Ik neem contact op met de afdeling en laat jullie het weten!
     
  13. Jufffie

    Jufffie Niet meer actief

    Dames,

    jayda maakt sinds een week echt van die smakgeluiden...
    Vooral als ik eet en ze kijtk naar mij dan smakt ze Gewoon.

    Is ze mss toe aan groente/fruit?
     
  14. ThunderAngel

    ThunderAngel Fanatiek lid

    26 aug 2007
    1.684
    0
    0
    Apeldoorn
    Oh wie weet Juffie! :D
    Zou leuk zijn he? :D
    Ga je ze dan zelf maken met de blender? Of Olvarit? Dean is natuurlijk nog lang niet toe aan fruit, maar tegen de tijd dat het zo is ga ik alles zelf maken :D Heb ook een boekje gekocht met lekkere babyrecepten voor groente en fruit :D
     
  15. moon85

    moon85 VIP lid

    5 jul 2006
    6.811
    0
    0
    Misschien wel meis.
    Britt kijkt het hier zo wat je mond uit hihi.
    Geef wel is een theelepeltje fruit.
    Ik wil het ook zelf maken... marco ziet het nut er niet van in want je kan het net zo makkelijk kopen in de winkel.
     
  16. ThunderAngel

    ThunderAngel Fanatiek lid

    26 aug 2007
    1.684
    0
    0
    Apeldoorn
    Klopt, maar lekker vers maken is zoveel leuker! Je weet precies wat erin zit etc...niet bewerkt in een fabriek...en kopen is idd makkelijk als je een hele dag weggaat oid...maar toch is het volgens mij super om het zelf te maken :D
     
  17. mj24

    mj24 Fanatiek lid

    7 jun 2006
    4.321
    0
    0
    Amsterdam
    denk dat zelfgemaakt altijd gezonder is. geen conserveermiddelen enzo. al is een potje wel makkelijk. beetje half half denk ik.

    vind akeesh nog niet denderend drinken. ze gaat altijd aan het einde van haar fles sabbelen en wil ze niet echt meer zuigen. nog tips?

    heb net op uitzending gemist die documantaire gezien. heftig hoor. pfffffffffff even slikken
     
  18. mama2801

    mama2801 Niet meer actief

    wat meschien helpt als ze steeds het laaste restje melk niet meer willen, is meschien vaker tussen door laten boeren?

    Is het veel melk wat ze elke keer laat staan?
    Mijn zoon liet ook regelmatig wel wat in de fle n maar dit was geen probleem hij groeide goed, en als ze vol zitten geven ze dat ook wel aan denk ik maar zo...


    en over het fruit, ik maakte het ook alijd zelf hoor, vind ik veel gezonder en neo vond het ook veel lekkerder! potje kreeg die alleen als we weg moesten. Hij was7 maanden toen die pas fruit kreeg (dus niet terug gerekend)(want terug gerekend was die 5 mnd) ivbm de kans op allergieen groter worden als je te vroeg ermee begint, en aangezien onze smurf toch al zo gevoelig is.
     
  19. mj24

    mj24 Fanatiek lid

    7 jun 2006
    4.321
    0
    0
    Amsterdam
    ja dat denk ik ook. ze heef ook nog maar een klein maagje, en ze plast verder goed en is erg levendig. haar zus is alleen echt een vreet zak en die is al behoorlijk dik aan het worden, maar zij is gewoon een heel ander kind ook in haar doen en laten.
     
  20. moon85

    moon85 VIP lid

    5 jul 2006
    6.811
    0
    0
    @ mj

    Dat is hier ook hoor.
    Ik laat haar 2x tussen door boeren.
     

Deel Deze Pagina