Hihi hier vandaag voor het eerst wortel op. Ze kon er geen genoeg van krijgen maar heb klein beetje gegeven mag eigenlijk pas beginnen als ze 4 maanden is. Mj CB
ik vroeg het aan het cb of ik het al mocht geven. IN het begin waren het maar ook een paar hapjes, na een paar weken een heel potje. Ben het toen zelf gaan maken want ik vond dat ze maar weinig smaken hadden van die potjes. IN het begin gaf ik tamer rijstebloem ´smorgens en bij de laatste fles.
Ik heb dat van die voeding vandaag nog nagevraagd maar het was echt 6 of 7x per dag afgelopen week. Maargoed, hun zullen het wel weten en ga me er verder ook niet druk om maken. Ze is vandaag plotseling geopereerd aan de ductus, werd ons pas 5 min van tevoren verteld dus we schrokken wel even, maar gelukkig is alles goed gegaan. Nu maar hopen dat ze snel weer opknapt, het namelijk een grote wond, bijna net zo groot als zij zelf. Ook is ze weer aangekomen, ze weegt nu 897 gram, was vorige week 812 dus is wel netjes geloof ik. Ze heeft lekker bij haar papa gebuideld en zat aan de haartjes te trekken. Verder gesprek gehad met de kinderarts neonatologie, en die was weer zeer tevreden, dus weer stukje goede hoop erbij.
@Angel4life Gelukkig groeit ze lekker. Geef je BV of krijgt ze gewoon kunstvoeding? Dean kreeg in het begin BV, maar toen hij KV kreeg begon hij pas echt heel erg te groeien, zo'n 40-75 gram per dag! Met Jamelia gaat dat straks ook zo hard, als ze wat groter is. Gelukkig is de operatie goed gegaan! Moet je zien hoeveel ze kunnen vandaag de dag... Haha, aan de haartjes trekken Dean trok overal aan; zijn sonde, infuus, mijn oorbellen...ik denk dat ze in de baarmoeder vaak aan de navelstreng trokken en zich nu een beetje veilig voelen als ze ook iets hebben om aan te trekken
Nee ik kon helaas geen borstvoeding geven. Heb wel gekolfd maar kwam alleen maar bloederig spul uit dus het was beter om haar meteen kunstvoeding te geven. Bovendien kan ik niet elke dag op en neer naar Groningen dus wordt ook lastig als ik de bv zou moeten brengen. Vandaag is de bijstand goedgekeurd dus we kunnen straks lekker een keer vaker naar ons meisje toe. Het plan is om het weekend te blijven in groningen, maar dat moeten we nog overleggen met het ziekenhuis. Even een vraagje: Toen jullie kindjes voor het eerst kleertjes aan mochten (in de couveuse) welke maat hadden jullie toen nodig? Ik zag vandaag een pakje van maat 44 hangen, maar heb hem niet meegenomen omdat ik niet wist of dat verstandig zou zijn. Liefs
ik ben vandaag op controle geweest. meiden doen het goed, heb nog even over de voeding gehad en ook dit verschild blijkbaar erg per ziekenhuis. mij is verteld dat ze nu nog geen vast voeding verteren. dus dat het alleen vult en dat ze niet de voedingsstoffen eruit halen. en dat we echt pas met 5 maanden gecorrigeerd vast voedimg moeten geven. verder kwam ik onze gyn's nog tegen. erg leuk ze waren helemaal onder de indruk en noemde mijn meiden de baby's van 2007 en echte wonders
ooh wat leuk van die gyn's. zulke dingen zijn altijd leuk om te horen. fijn dat de meiden het goed doen, hoop dat ze zo doorgaan.
@ mj FIjn dat ze het goed doen @ angel Maatje 44 was hier ook te groot. Van prenatal vallen de kleertje klein...
Ja ik snap wel dat ze dat nu toch niet aan mag, maar vroeg me af welke maat ik ongeveer nodig zou hebben als ze van de ic afkomt. Jullie hebben het meegemaakt dus vandaar dat ik het even vraag.
Dean mocht op de IC wel kleertjes aan hoor, gewoon een truitje dat gemakkelijk open te knopen is. Ik had maat 40 gekocht via prematuur.nl. En die was nog iets te groot.
Britt mocht ook op de IC kleertjes aan. Maar lag er ook aan wat er allemaal nog aan haar zat kwa slangetjes enz.
Ja snap ik. Ze zit nu weer vol met slangetjes vanwege de operatie van gister, maar daarvoor had ze alleen de beademing. De artsen geven toch zelf wel aan wanneer ze kleertjes aan mag of niet? Trouwens nu ik zo aan het denken kom, de andere kinderen op de IC (die al stuk groter zijn) hebben ook geen kleertjes aan. Zou misschien wel met hygiene te maken hebben ofzo. Nou goed, ik vraag het tegen die tijd wel als ze naar Zwolle mag. Heb altijd het idee dat ik lastig ben met de vragen of dat ik ze in de weg loop. Bedankt voor de reacties
Gewoon alles vragen meis. Het is jouw kindje. Als ze naar zwolle gaat dan gaat ze naar MC of gewoon de neonatologie.
toen tamer werd gebroen was hij 44 cm lang. Ik ging 2 dagen in de couveuse en 1 dag onde de lamo hij kon toen geen kleding aan. daarna wel. Ik had maat 50 gekocht bij prenatal. Dat was iets te groot. Ik heb expres maat 44 niet gekocht want hij was al 44 cm lang. Maar tamer heeft maat 50 niet lang gedragen hoor. Tamer groeide goed en snel.
Thomas lag eerst alleeen in een luiertjee, maar na een tijdje mocht hij rompertjes aan. Ik had maat 44; beetje slobberig, maar paste verder prima! Toen hij van de open couveuse naar een gewoon wiegje ging, mocht hij ook andere kleertjes aan.
Oke dank jullie wel allemaal. Denk dat het dan per ziekenhuis verschilt ofzo. Maar ze zullen vast wel zeggen wanneer we kleertjes mee moeten nemen denk ik. Nu had ik nog 1 vraag. Gister belde de kraamzorg op, en heb ik de situatie uitgelegd. Toen werd mij gezegd dat ik waarschijnlijk couveuse zorg kon krijgen (4 uur) als ons meisje voor 30 april thuis kwam. Hebben jullie dat ook gehad? En is 4 uur niet een beetje weinig om alles te leren? Want ze zouden alleen komen om ons voor te doen hoe we badje moeten maken en hoe het bedje opgemaakt wordt, en voor de rest moeten we ons maar zien te redden. Als ik lastig ben met de vragen moeten jullie het gewoon zeggen hoor, alleen ik heb een beetje angst dat als ons meisje thuis komt dat ik niet weet hoe en wat ik moet doen. Zal vanzelf wel los lopen maar ben er nu al mee bezig in mijn hoofd dat er bijv. iets fout gaat en ik het niemand zou kunnen vragen. Liefs
Mika heeft in Zwolle gelegen. Daar op de NICU mocht hij geen kleertjes aan, maar op de High Care mocht hij wel een makkelijk truitje aan. Hier Mika in zijn eerste outfit(je) (maatje 44 van prenatal). Hij was toen 7 dagen oud en lag op de High Care: Ik heb ook couveusezorg gehad. 4 dagen 1,5 uur. Meer heb je echt niet nodig. Tenminste.. ik niet.. je leert zo veel in het ziekenhuis. Bij ons was het puur de "check" of alles goed en veilig was in het kamertje en eerste keer in bad, thuis aanleggen dat soort dingetjes.