hoiii We kregen gister weer een behoorlijke tegenslag te verwerken. Jamelia had na de fles een dipje gehad, dus heeft een of andere muts de flow weer naar 0.2 gezet. Toen ze dat na een uurtje weer naar 0.1 wouden zetten ging het dus helemaal mis. We zijn dus weer terug bij af Gelukkig gaat het verder wel goed. Ze drinkt bijna altijd de hele fles leeg, en heeft dan ook geen dipjes (alleen die van gister) Verder weegt ze nu 2730 gram. Liefs
he mary, ga denk ik niet. ben vreselijk moe en heb eigenlijk helemaal geen zin. gister waren we nog op controle in het vu en alles was goed, ben ook wel beetje bang dta ze dingen zeggen die ik niet wil weten over concentratie problemen e.d. en vanavond ajax groningen op tv. hmmm ook wle lekker. dus twijfel erg
hey meiden ik weet niet zeker of ik me hier had al had aangemeld maar bij deze ik ben op 7 maart bevallen van Nagéamo met 35 weken hij woog bij de geboorte 2360 gram heeft 8 dagen op de couveuse afdeling gelegen waarvan hij 1 dag een infuus heeft gehad voor glucose en bijna 2 dagen een blauwe lampmat heeft gekregen dit is iets minder fel dan de gewone lamp waar de baby's onder liggen maar hij deed het zo goed dat hij na 8 dagen lekker mee naar huis mocht 13 mei moet ik op babyspreekuur ben benieuwd wat ze daar allemaal gaan doen moet eerlijk zeggen dat ik nu een stuk zenuwachtiger en angstiger ben als bij mijn andere kinderen Nagéamo heeft ook een paar keer gehad dat hij spuugde maar dat het uit zijn neus kwam en daardoor stikte hij bijna erg eng groetjes nathalie
Hallo meiden, Mag ik me hier ook aanmelden om mee te kletsen? Mijn naam is Josie en ik ben mama van een zoontje van 16 maanden, die na 37 weken is geboren via een keizersnede ivm voorliggende placenta en bloedingen. Ik ben nu bijna 34 weken zwanger van de tweede en heb weer een voorliggende placenta met veel bloedingen. Dit kindje groeit al drie weken niet meer en wordt vrijdag as gehaald. Hij wordt geschat op 1500 gram en zal dus direct in de couveuse gaan. Ik ben erg benieuwd hoe dit zal gaan en naar al jullie ervaringen! Liefs, Josie
@ mamaatje en josie: welkom! @ josie: veel succes vrijdag! en alvast gefeliciteerd met jullie tweede wonder! Welk ziekenhuis ga je bevallen? En wordt dit dan ook weer een keizersnede?
@ mj Bij WKZ houden ze ook zo'n avond. Ik ga er ook niet heen... wil er niet veel van weten. Wat komt komt. @ josie Sterkte!
@ mj: was op zich wel oke, maar aangezien mijn vriend arts is en ik psycholoog, had er voor ons wel wat meer diepgang in mogen zitten. Niet heel veel nieuws onder de zon en een beetje algemeen... Dan hadden ze beter kunnen kiezen voor ofwel een meer wetenschappelijk verhaal (voor mensen zoals wij die dat leuk vinden) of juist veel praktischer, want de meeste mensen (wij trouwens ook) hebben heel praktische vragen over voeding, medicatie, ontlasting, gedrag, school etc etc... Al met al niet helemaal een verloren avond, maar kon dus beter. Het verhaal over voeding van prof Lafeber was mij persoonlijk het meest nuttig.
@ mj: mwoah... tips... zo praktisch opgezet waren de lezingen niet echt... Tot 6 maanden doorgaan met prematurenvoeding ivm de samenstelling (extra eiwitten, vit d etc), wat dan de goede balans geeft tussen een goede hersenontwikkeling en niet te veel aankomen. Maar ja, jouw kindjes zijn die leeftijd al voorbij..
Britt en het kindje van meisje dat bij me op zaal lag. Hebben na het ziekenhuis geen prematuur voeding gehad. Hij is er nu wel op over want hij groeide heel slecht.
Hier ook geen prematuurvoeding gehad. Josie, alvast gefeliciteerd met je kindje, die zal je nu vast al wel op de wereld hebben gezet.