Hebben jullie ook de parasol erbij gekocht? Vraag me af of t nodig is. We gaan wel naar Spanje dus wat dat betreft lijkt t me wel handig. Maar goed is toch weer 40 euro! Weet iemand of er evt een universele parasol op past? Verder vraag ik me af of het weerpakket nou echt nodig is. Er is nu 10% korting bij babypark dus als t wel handig is kan ik t beter meteen kopen denk ik dan.
Ik heb geen idee...............We hebben wel die buggy, maar me er eigenlijk nog niet in verdiept. Een weerpakket..........klinkt interessant. Bedankt voor de tip! En succes met je keuze, ik heb je dus helaas niet verder geholpen.
Ik heb de parasol niet gekocht. Als ik het extra kapje eruit trek dan valt de schaduw al over zijn gezicht. De weather pack heb ik wel dat is een regenhoes en een musquitonet in 1 verpakking. Wij gaan in November naar Curacao en dan is het muggentijd dus de musquitonet kan ik straks goed gebruiken en de regenhoes is altijd handig vind ik.