Presentatie doopsuiker

Discussie in 'De babyuitzet' gestart door jippetatee, 23 sep 2014.

Topicstatus:
Niet open voor verdere reacties.
  1. jippetatee

    19 jul 2014
    25
    0
    0
    Hallo iedereen,

    Wij hebben ervoor gekozen om onze doopsuiker zelf samen te stellen. Voorlopig lukt dat nog allemaal goed en vind ik het zelfs leuke ontspanning, wel nog tientallen te gaan maar goed :)

    Nu vroeg ik mij af (ik zie het niet meteen zitten om nog extra geld aan presentatiestukken uit te geven) hoe je al die doosjes en glaasjes op een leuke, goedkope manier kan presenteren in het ziekenhuis en thuis?

    Wat heb ik voorzien:
    langwerpige doosjes, kleine kubusjes, glaasjes en puntzakken voor de kindjes.

    Mooist zou natuurlijk zijn dat het een beetje één geheel toont en niet teveel chaos :)
     
  2. Nele87

    Nele87 Fanatiek lid

    24 feb 2012
    1.286
    9
    38
    Vrouw
    #2 Nele87, 24 sep 2014
    Laatst bewerkt: 24 sep 2014
  3. Dorien87

    Dorien87 Bekend lid

    31 okt 2012
    707
    93
    28
    Vrouw
    Leerkracht
    Retie
    Voor onze presentatie heb ik op een garage verkoop een grote houten étagère op de kop getikt. Heeft me maar 5 euro ofzo gekost :D!

    Deze wordt dan opgevuld met tule of misschien wat veertjes (even kijken wat leuker/handiger is) en hierop wordt dan de doopsuiker gepresenteerd.

    We stellen het ook volledig zelf samen (hebben de bonen, verschillende doosjes en hangertjes al uitgezocht; maar gaan de spulletjes pas eind oktober kopen) en mijn mama gaat het dan in elkaar steken.
    Wanneer ons kleintje geboren is, brengt zij dit stuk mee naar het ziekenhuis (ben van België en daar verblijven we standaard verschillende dagen in het ziekenhuis).
     
  4. Shakes

    Shakes VIP lid

    2 apr 2013
    14.132
    5.874
    113
    Vrouw
    Vlaanderen
    Gewoon een leuk dienblad?
     
  5. Kristelo

    Kristelo Actief lid

    15 mei 2013
    308
    1
    16
    NULL
    Wij hebben een grote houten ton staan, en daar gaan wij gewoon alles opzetten.. Vind een etagiere ofzo kopen nogal geldverspilling..
     
  6. Juliave

    Juliave Bekend lid

    8 feb 2012
    603
    0
    0
    Noord-Brabant
    Wij hadden ipv doopsuiker deze ornamentjes laten maken. Kan algemeen of met naam. Erg leuk en nieuw duur. Wellicht ook tip voor iemand hier.
     

    Bijgevoegde bestanden:

    • image.jpg
      image.jpg
      Bestandsgrootte:
      19 KB
      Weergaven:
      0

Deel Deze Pagina