Hoi allemaal, Ik ga a.s. maandag me buik ingipsen Dat heb ik cadeau gekregen van mijn zus, en zij gaat me er ook bij helpen ( dat vond ik wel zo leuk, omdat ik het van haar heb gekregen ) Zodra het gebeurt is, en ook nog gelukt....zet ik een foto in mijn album Wie heeft dit nog meer gedaan, of gaat het ook doen ?
Ja ik heb het ook gedaan, samen met Angel Eyes die inmiddels is bevallen van haar prachtige zoontje. In onze albums staat een foto van het gipsen, het eindresultaat kan ik je helaas nog niet laten zien want we moeten de gipsen buik nog schilderen/versieren. Veel plezier!
Ik zou dit ook graag willen doen, kunnen jullie me vertellen hoe en waarmee jullie dit gedaan hebben? Thx
Misschien is het handiger als Angel Eyes je dit verteld want zij is de crea bea hihi Maar aangezien zij op dit moment lekker aan het genieten is van haar kraamtijd zal ik het proberen uit te leggen. Zij heeft bij een hobbywinkel rollen gips gekocht, en die hebben we in stukken geknipt (lange en korte). Haar huiskamer afgedekt met folie en onze buik/borst met huishoudfolie ingerold. Er wordt vaak vaseline geadviseerd maar dan zit je helemaal onder de smurrie terwijl huishoudfolie net zo goed werkt. Je maakt in een schaaltje water de gipsen velletjes die je geknipt hebt nat, en die leg je over je buik heen. Gladstrijken met je hand. Probeer symetrisch te werken zodat het overal even dik wordt. Dan moet het goed uitharden en kun je het zo lostrekken. 48 uur laten drogen en daarna kun je eventuele oneffenheden wegsmeren met van dat poedergips dat je met water tot een papje maakt. De hoeveelheid gips die je nodig hebt is erg afhankelijk of je alleen je buik wil doen of zoals wij, een heel torso en natuurlijk hoe tenger/"dik" je zelf bent. Wij hebben per persoon 8 rollen gebruikt. Je moet wel met zijn tweetjes zijn anders wordt het erg lastig. Als je het niet zelf wil doen, zijn er ook workshops waarbij je een gipsen buik kunt laten maken, zoals hier http://www.bibabebie.nl/assets/s2dmain. ... abebie.nl/
Ik heb gewoon vaseline gebruikt, en dat werkte voor mij prima Je kan ook even op deze site kijken : www.alwaysremember.nl Het is wel erg leuk om het zelf ( samen met iemand ) te doen....je ligt soms nog in een deuk ook