Met hoeveel weken kon je partner jullie kindje voelen? Het zou rond de 24e week kunnen volgens de boekjes, maar niet alles loopt altijd zoals de boekjes zeggen. Dus ben benieuwd hoe het bij jullie is gegaan. Ik kan niet wachten tot mijn vriend onze kleine ook kan voelen, vind dat zo leuk voor hem (en ook voor de opa's en oma's :-D)
Mijn man voelde de kleine voor het eerst op 1 januari (een week nadat ik de baby voor het eerst voelde), heel eventje en heel zachtjes. Toen was ik, effe rekenen, volgens mij iets van 18 weken zwanger. Daarna duurde het wel weer een poosje en voelde hij de baby alleen als hij zich er héél erg op concentreerde en geduld had. Nu voelt hij de baby constant.
Bij mij volgens mij pas na een week of 26 of zo. Die kleine die had de neiging om zich juist stil te houden als papa even wilde voelen.
Bij ons was het het weekend, dus met 22 weken. Voorheen hield de baby zich ook rustig als papa zijn handen op m'n buik legde.
dat hadden wij ook alsof die kleine wist dat papa het wilde voelen want dan stopte hij met schoppen ... nu al eigenwijs
Hoi ,bij ons was het rond de 20 e week ! Maar zodra hij 1 keer de baby heeft gevoeld doet ze niks meer als ik dan weer mijn hand op de buik leg wel ! Groetjes
papa heeft de kleine nog niet gevoeld. Maar de grote broer wel! Afgelopen maandag was dat, met 17 weken dus.
Toen ik 20 weken was. En daarna weer heel lang niet. Baby hield zich stil als hij voelde. Nu voelt hij het wel en hij zegt zelf ook dat het veel hardere schopjes zijn al.
Mijn vriend voelde de baby de vorige week al, toen kroop die lekker tegen zijn warme hand aan als ie hem op mijn buik legde