wij gaan hier over 3 weken naar toe! We hebben er zin in! We hebben een 6L huisje geboekt , kan iemand iets vertellen over de ligging? Is het de moeite om evt een bepaald nummer te boeken qua ligging?
Op de site staat een plattegrond die je kunt bekijken. Dan zie je waar overal dit type huisjes liggen.
Dat heb ik inderdaad bekeken maar kan dan niet inschatten hoe het daar ter plekke uitziet, misschien is iemand daar geweest en kan tips geven
Landal Coldenhove is een mooi park. Het ligt in het bos, rondom de huisjes is er veel groen. Zelfs in een geschakeld huisje zie je je buren over het algemeen amper. We zijn er meerdere keren geweest. Dan wel niet in een 6L-huisje, maar wel op verschillende plekken in het park in een 4-persoonshuisje. Alle keren naar volle tevredenheid. Dus ik neem aan dat de 6L-huisjes ook wel mooi gelegen zijn.
Wij hebben daar een 6c huisje gehad op Coldenhove maar vergeleken met Rabbit Hill was het huisjes wel kleiner De ligging was verder prima Lekker in het bos.. veel eekhoorns en konijnen.. Wij hebben ons daar prima vermaakt destijds(midweek)