Hoi hoi, Ik ben op dit moment im het ziekenhuis. Ik lig nu aan het ctg en straks gaan ze mijn vliezen breken. Ik weet niet of ik dan moet afwachten of het vanzelf op gang komt of dat ik meteen een infuus met weeën-opwekkers krijg. Ze hebben me verteld dat de baby waarschijnlijk moet blijven vanwege zijn gewicht. Mocht hij toch een mooi gewicht hebben dan kijken ze nog naar hoe hij het doet maar ik reken wel op een paar dagen ziekenhuis. Gelukkig heb ik genoeg ingepakt later kom ik weer met een update, Groetjes
Goedemorgen! (ja ik kom nét m'n bed uitgerolt ) Jenifer: wat spannend!!! Denk dat ik zwpagina vandaag wel 100 x ga checken hahahahaha. Succes!
@Jenifer: heel veel succes vandaag! Wat spannend zeg, en fijn dat je ons zo op de hoogte houdt! Zet hem op! @Daan04: welkom hier! (beetje laat) Ik krijg geen tromboseprikken, maar ik loop ook nog een beetje rond. Heb jij strikte bedrust gekregen? Bij mijn tweeling heb ik ook plat gelegen vanaf 19 weken maar ook toen geen tromboseprikken gehad. Ik ging nog wel douchen en zelf naar de wc en dat was genoeg. Hoeveel weken was je toen je je noodcerclage kreeg, en hoe was je er achter gekomen? Ik heb in principe ook een noodcerclage, hij is met 18 w 5 d gezet omdat de baarmoederhals een week daarvoor nog 2,2 cm was (en vanwege mijn voorgeschiedenis) Wij schelen maar 6 dagen! @all: Ik begrijp dus dat bij de meeste van jullie de cerclage rond de 36 weken verwijderd wordt. Ik ga het eens bespreken met mijn gyn. Misschien krijg ik een keizersnede, omdat ik ook een placenta praevia marginalis heb. Ik vraag me af hoe ze het dan doen.
thanks meiden, Even een update. Mijn baarmoedermond is nog niet rijp dus ze kunnen mijn vliezen nog niet breken. Ik heb nu voor de 2e keer een tablet gekregen om mijn baarmoedermond te laten rijpen. Dit komt nu aardig op gang. En over 3 uur gaan ze weer kijken of ze mijn vliezen kunnen breken. Ik heb nog steeds maar 2 cm ontsluiting maar ze kunnen het hoofdje wel al voelen Hopelijk is mijn volgend berichtje wat positiever.
hou vol hoor, t kan toch zo ineens versnellen. Hopelijk wordt het geen ellenlang proces, maar te snel zal wel heeeeel heftig zijn, dus 'doe maar een beetje gemiddeld dan'. hihi. Succes weer meid!
ff snel een reactie. Heb nu wel wat weeën. Moet zo weer aan het ctg en daarna gaan ze kijken of ze de vliezen kunnen breken. De weeën komen om de 2 minuten maar ze duren maar 45 sec. Dus ff kijken of ze wat doen met mijn baarmoedermond. Ik moet ze wel weg puffen en ze zijn wel pijnlijk. Maar ik weet uit ervaring dat het nog pijnlijker moet worden. Groetjes
Oeh ik vind het zo spannend! Ik kom ook steeds even kijken. Maar het is nu dus echt begonnen Zet hem op meid!
Ik ga nu slapen. Jenifer nogmaals heel veel succes van mij! Ik hoop morgen op goed nieuws Geboorte van jullie kindje en goede echo voor ons.
Jjjaaaa, daar is hij dan! Om 00:27 is Jeremiah geboren. Hij weegt 2120 gram en is echt piep klein Hij doet het goed maar omdat hij minder dan 2300 gram weegt word hij opgenomen op de medium care afdeling. Eerst even het volgende voordat ik over de bevalling vertel. Toen de placenta eruit kwam bleek dat de placenta zich had aangelegd in 2 delen. 1 deel zat aan mijn rugkant en 1 deel aan de bovenkant. En tussen de 2 delen in zat de navelstreng. Dit schijnt zeer zeldzaam te zijn. Ze hebben de placenta meegenomen om te laten zien aan de co-assistenten en studenten enzo. Maar dit is dus de reden waarom hij zo klein is. Maar nu even over de bevalling. Ik vertelde al dat ze 2 keer een tablet hebben ingebracht. Maar de weeën kwamen pas op gang rond een uur of 8. Ik had toen 3 cm ontsluiting. Om 11 uur had ik maar 4 cm ontsluiting en toen wilde ik het nog verder afwachten want de weeën kwamen wel om de 2 minuten. Om 8 voor 12 trok ik het niet meer maar ik had nog steeds maar 4 cm ontsluiting. Toen besloten ze om mijn vliezen te breken. Meteen daarna werden de weeën heftiger. Ik wist niet meer waar ik het zoeken moest. Ik kon niet meer en wilde of naar huis of pijnstilling. Maar eerst moest ik naar de wc. Voordat ik opstond kwam er weer een wee maar dat bleek een perswee te zijn. Dit was om 00:24 en 3 minuten en 2 persweeën later werd mijn kleine prins geboren. Ik ben in een half uur van 4 naar 10 cm gegaan maar man wat deed het pijn De naam Jeremiah betekent: Verheven van de here. Ook was hij een grote profeet en is het een hoofdstuk uit het oude testament van de bijbel Ook bestaat zijn naam uit de namen van mijn overleden kindjes Jeremy* en jamie*. Morgen volgt er een foto, ik ga nu eerst even douchen. Ps: ik heb helemaal geen scheurtje oid.