Prikaccident op 't werk met insulinenaald

Discussie in 'De lounge' gestart door Rainbow88, 30 mei 2014.

Topicstatus:
Niet open voor verdere reacties.
  1. El1983

    El1983 Fanatiek lid

    19 sep 2012
    3.561
    0
    0
    Verzorgende IG
    My little castle
    Volg het protocol!!!!
    En meld het bij het avondhoofd of eindverantwoordelijke!
    Als ze niet aanwezig zijn dan bel je ze, en anders kun je altijd nog je huisarts bellen
     
  2. Rainbow88

    Rainbow88 Fanatiek lid

    13 jan 2014
    3.648
    305
    83
    's Avonds zijn er bij ons zelden hoofden, helaas.. Heb gemaild naar een hoofd dat vandaag aanwezig is :) Straks eens langsgaan bij haar!
    Protocol heb ik afgedrukt.. Ik moet een ongevallenblad invullen, het melden bij de administratie en dan een bloedname laten doen en na 6 maanden nog eens bloed laten trekken..
    Dat is 't eigenlijk (Ben van België)

    Ik heb de gegevens v/d patiënt nagekeken (Ik werk in een rusthuis) en 't is geen risico- of gevaarlijk 'geval' ofzo!

    Bedankt! (Was effe in paniek gewoon :) )
     
  3. Anne1988

    Anne1988 Actief lid

    20 mrt 2012
    371
    0
    0
    Verzorgende IG ouderenzorg
    Schijndel
    Ik heb het ook eens gehad met insuline spuiten, was toen super erg geschrokken. Heb toen gewoon volgens protocol gehandeld, eerst bloed uitdrukken, daarna ontsmetten met alcohol en daarna de priklijn bellen. Die mensen daar vertellen dan precies wat je moet doen, op basis van de cliënt gegevens. Ik hoefde niets te doen, want die cliënt was geen risico geval en ik hadden mezelf niet diep geprikt. Maar als ik het zelf graag wilde was er sowieso de mogelijkheid voor een bloedonderzoek.
     
  4. truus1980

    truus1980 VIP lid

    26 sep 2007
    6.259
    2
    36
    Bij Emmen
    Nooooit leuk deze dingen.

    Mezelf ook al een paar keer geprikt... Gelukkig alles goed gegaan.
     

Deel Deze Pagina