Mochten jullie nog goedkoop een midweek of weekend weg willen. Nu bij de hema.... kan je voor 139 euro voor een midweek of voor 159 euro voor een weekend een voucher kopen voor Landal. Daarmee kan je een reserveringsaanvraag doen op de site van landal.nl/hema. Heel veel keuze van parken en data. En de prijzen is incl. reserveringskosten en beddegoed. Echt super goedkoop dus.
Nee hoor. Zeker niet. 139 voor een 6 persoonshuisje incl reserveringskosten en beddengoed voor een midweek in het zomerseizoen. Last minute is echt duurder. En minder keuze. En die prijzen daar komt nog 20 euro reserveringskosten bij en 7 euro p.p. beddengoed hè. Maar je hoeft het niet te doen
Ik had de tip ruim een week geleden al gepost: http://www.zwangerschapspagina.nl/vakantie-vrije-tijd/567929-tip-hema-landal-actie-weer.html Met de vorige actie hebben wij vier vouchers gekocht en we gaan binnenkort met vier stellen met kids naar Landal toe. We besparen ruim 200 euro per huisje, mede omdat bij deze actie de reserveringskosten en bedlinnen al inbegrepen is.
Ach ik heb 'm ook bij gratis en aanbiedingen gezet . Best kans dat mensen daar wel kijken en hier niet. En valt onder beide
Ja klopt. Persoonlijk zijn wij meer Landal-fans. Ik zag trouwens dat alles op alle parken eigenlijk al zo'n beetje is volgeboekt qua Hema-tickets. Wij hebben net vakantie voor de scholen vakantie hebben (eind juni). Jammer!
Er zijn maar twee parken van Landal echt te vergelijken met Centerparcs. Het Vennenbos in Brabant ( dit is sowieso een oud CP park en de Lommerbergen in Limburg. Alle andere parken zijn ook mooi met leuke zwembaden maar niet te vergelijken met de zwembaden en market domes van Centerparcs. Maar dat vind ik
Weet iemand hoe accuraat die beschikbaarheid op Landal is. Ik heb een huisje gezien wat me wel wat lijkt, maar je kan pas boeken wanneer je een voucher hebt gekocht.