Ik ben 2 keer geweest en 2 keer te veel. Brrrrr, werd gék van de drukte, alle paden vol met kinderwagens. mensen zijn beesten, wat een rotzooi hadden ze gemaakt, alles op de grond en er gewoon overheen banjeren,vreselijk! En dan die rijen bij de kassa. En dan was ik er 's morgens vroeg he. Assortiment was tien keer niks, maar ws had ik gewoon pech, collega's kwamen er regelmatig met de leukste dingen thuis.
Het is niet dat ik er wekelijks kom, maar eens in de 4-5 maanden ga ik er eens heen in rotterdam en dan op zaterdag of zondag gelijk bij opening, binnen een uur weer weg en geen problemen met extreem druk of iets. De kwaliteit ja dat kan je toch voelen? Sommige dingen zijn echt super andere dingen minder maar als je je gezonde verstand gebruikt zie en voel je dat wel. Ik haal er voor mijn man spijkerbroeken, nu al 1,5 jaar doet die ermee en nog niet door of iets hij draagt ze minimaal 2 dagen per week dus minimaal 1x per week wassen (geloof me de cars en gstar broeken die die hiervoor had waren binnen 3 maanden kapot) En dat voor 18 euro Shirts voor hem 3 euro per stuk gaan nu al een jaar mee. voor onze zoon sokken blijven super mooi ook in de droger. Spijkerbroeken 6 euro en ook in de droger grote gemak ze komen er echt geheel kreukvrij uit er valt niets aan te strijken ook de broeken van mijn man trouwens. Shirts blijft super mooi echt heel mooi, vaak zelfs beter dan wat ik bij de h&m vandaan heb. Let alleen op de maat ik neem 1 maat groter dan nodig.
ik ben er vorige maand geweest voor de eerste keer. in almere op een maandag en we hadden de winkel zowat voor ons eigen! ik ben normaal erg van kwaliteit want dat gaat gewoon wat langer mee maar nou heb ik al paar keer dure miskopen gedaan waar gewoon meteen gaatjes in komen of lusjes. dus nou heb ik zoiets, dit is nu de mode, die dunne bloesjes enzo, dan ga ik er niet veel aan uit geven en koop ik 't liever daar. voor de zomer wil ik dus nog eens terug. oh heb ook een bikini en daar heb ik al veel mee gezwommen en die zit perfect!
Ik ga vandaag, ben heel benieuwd of er wat tussen zit. Heb me vorig voorjaar helemaal gek gekocht daar voor mijn dochter.
Van de week geweest en best veel voor m'n dochters gekocht, alleen wat de meeste al zeggen, je moet minimaal 1 maat groter kopen voor de kinderen dan normaal, het valt klein. Vind er best wel wat leuke dingen tussen zittenden oedkoop, kun je tenminste wat meer kopen, kinderkleding gaat toch niet superlang mee, zijn ze er al weer uitgegroeid. Nu idd een paar tshirts gekocht voor 2 euro, jurkje maat 86 voor 5 euro, korte boekjes, waren 6 euro. Verder vind ik de woonspulletjes ook leuk om te kijken, nu twee kussens voor 7 euro gekocht en een nieuw kussen voor m'n man voor 8,90 ligt prima volgens hem. Voor mezelf niet echt gekeken omdat ik nu zwanger ben, wel een leuke tas voor 12 euro
Ik had voor sven t shirts van 2, 3 4 en 5 euro per stuk, die van 2 euro zijn kwalitatief niet zo veel, maar is voor ergens onder. spijkerbroekjes had ik 1 van 7, 1 van 8 en 2 van 10 euro. overhempjes met tshirtjes er onder (niet gekocht wel getwijveld) waren 10 euro en voelde echt prima. moest qua shirts wel 1,5 maat groter kopen, qua broeken valt het hetzelde. wel wat smaller bij de benen (wat ik als voordeel zie) hoe lang het meegaat ik zie het wel. spijkerbroeken voor mijn man waren 11 euro, je had ze inderdaad ook duurder, van 15 18 en 20 euro,. zat wel verschil tussen in kwaltijd, Ondergoed vond ik trouwens niet zo goedkoop daar, dus niet gekocht. (ik ben nu 3 weken geleden geweest) oja en iedereen vind de kleding superleuk als ik het sven aanheb krijg ik dat steeds te horen, en als ik vertel wat het gekost heeft staan ze echt te kijken.
Ik ben een paar keer echt gillent weg gerent uit die winkel.. Ik was 1 keer in Almere, wat een horror de rij stond om een of andere duistere reden tot de buitendeur? En daarbij snap ik dat histerische gedrag was sommige vrouwen er vertonen niet. 80% is bende wat ze hebben maar je moet net iets leuks vinden en het een is van betere kwaliteit dan het ander.. Heb hele leuke boxpakjes voor mijn 2de de laaste keer gekocht en ze zitten haar als gegoten. Ook hadden ze erg stoere spijkerbroekjes voor mijn 1ste. Moet zeggen als je iets leuks vind het ook echt vaak wel iets aparts is.. Sommige dingen verkopen ze ook nietzo lang.
Als ik ga, dan zorg ik dat ik om 09:00 uur voor de deur sta Broeken haal ik er nooit omdat het me nooit past. Vaak rare pasvorm dus dat heb ik opgegegeven. Wat ik absoluut wel haal is standaard elke zomer van die 3 euro t-shirts voor mn zoon. Haal er meteen een stuk of 10 15 tegelijk. En ze zijn echt heel leuk. Plus stapels met witte shirtjes voor onder zn truien of overhemden. Voor mezelf laatst een paar vesten gekocht en ik haal er ook wel longsleeves. simpele slippertjes of gympjes... sloffen, sokken, tassen, etc.. ja hoor ik haal het bij de Primark
Ik kom vrij regelmatig bij de Primark en koop er vaak de zomerjurkjes voor mijn dochtertje. Hier in Spanje liggen de prijzen nog een stuk lager en betaal gemiddeld tussen de 6 en 8 euro voor een jurkje, 3 euro voor een legging, 2-4 euro voor t-shirts en na één keer dragen was ik alles en het blijft mooi. Kwaliteit vind ik prima, zeker voor die prijs. Moet wel zeggen dat je wel even goed moet kijken, er hangt ook troep tussen in de meest afschuwelijke kleurcombinaties en/of stijlen. De ene keer tref je het beter dan de andere. Vond deze keer de zomer collectie bij primark 10 x beter dan die van H&M.
Voor mezelf koop ik er alleen sokken (lekker goedkoop en het boeit me niet hoe ze eruit zien want ze zitten toch verstopt in schoenen). De rest van de kleding vind ik verschrikkelijk. Voor mijn dochter koop ik er wel veel dus loop er regelmatig even naar binnen. Het is dat hij hier bij het station zit en ik er 2x in de week toch langskom, want ik zou niet helemaal naar een andere plaats gaan voor de primark.
net voor mezelf online 4shirtjes besteld, is toch echt niet te vergelijken met Primark kwa prijzen. heb hele stapel kleding voor beide kids bij Primark gehaald en was net aan 50,- kwijt. en nu 4shirtjes voor mezelf bij een webwinkel en ben dikke 80,- kwijt...
ga bij primark ooo voor mezelf kijken binnenkort opeeatie en wat dingen nodig maar geen zin in hoop geld uitgeven