Tuurlijk krijgt hij dat, ik benadrukte dat eigenlijk gewoon. Ik vind hem de charmantste en meest sympathieke van de 3. Ik bedoelde te zeggen dat ondanks dat hij geen lid meeer is van het Koninklijk huis dat ze niet ineens alle regels omgooien.
het is gewoon heel erg voor de familie. voor hun is het ook een man, zoon, papa, broer, vriend etc. en ik las iets van eigen schuld? eehm kom op we doen allemaal weleens iets wat achteraf niet slim is/was. hij zal echt niet die berg opgegaan zijn met het idee, jippie en dan komt er dalijk een lawine en dan lig ik onder de sneeuw. rip friso
Verschikkelijk voor de nabestaanden. Vooral voor mabel en de kinderen die heel vroeg hun papa moeten missen.
Tuurlijk is hij niet met met dat idee die berg opgegaan maar je weet dat er risico's zijn en toch doe je het dus moet je achteraf niet komen klagen (ok in zijn geval ging dat nu niet meer) En iedereen doet wel eens iets stoms maar zo ongeveer iedereen zal achteraf wel zeggen 'en ik mag van geluk spreken dat er niets (ergs) gebeurd is'. Maar goed dat is de discussie nu niet hij is overleden en het is erg voor zijn familie. Daarmee is voor mij de kous af, ik heb genoeg andere dingen te doen dan me er verder druk om te maken.
Nou inderdaad, dat vind ik dus ook altijd zo stom. En vraag me altijd af of er nog steeds over eigen schuld wordt gesproken als het een eigen kind zou overkomen. Het is gewoon triest zat dat deze mensen hun broer/vader/man/zoon zijn verloren. Lijkt me niet gepast om een schuldige aan te wijzen in zo'n situatie, het is een ongeluk.
Helemaal mee eens! Net als dat ik me continue afvraag wat voor beslissing alle mensen met commentaar over "stekkers eruit trekken" zouden nemen als ze zelf in deze situatie zouden zitten! Het is allemaal zo makkelijk praten als buitenstaander... Daarbij, de man ademde zelfstandig, er werd alleen nog vocht en voedsel toegediend! Er is niemand schuldig en er is niemand kwalijk te nemen dat ze hoop hebben gehouden en elk sprankje van die hoop hebben aangegrepen om hem in leven te houden! Ik schreef het op facebook bij iemand met commentaar ook al, anders hadden ze altijd geleefd met de wat als vraag in hun achterhoofd, nu is er meer vrede omdat hij zelf heeft opgegeven!
Daarom noemen ze het ook een ongeluk Precies wat je zegt.... we doen allemaal wel eens iets waarvan je achteraf denkt....niet moeten doen!
@mamatal zei ik gister nog tegen mijn man....als het mijn kind was kon ik ook niet zomaar "de stekker eruit trekken" jeetje is wel je kind.
Wat ontzettend zielig voor Friso en de familie Mabel vind ik een crimineel die niet in de koninklijke familie hoort. Had het trouwens wel verwacht,mijn beste vriend kwam ook in coma na auto ongeluk en kreeg longembolie geloof ik en dus een ernstige hersenbeschadiging. Toen is besloten hem op te geven.
Wat je over Mabel zegt hoort niet in dit topic thuis. En de kinderen van Mabel & Friso heten Luana en Zaria.
oke ik moet even vermelden dat ik het bizar vind dat een aantal mensen praten over eigen schuld en mabel die een crimineel is terwijl Haar man net overleden is.. een beetje respect mag wel ook al heb jeniks met het koningshuis.. zou je het ook over je eigen schoondochter zeggen als je je zoon verloren bent? @topic. verschrikkelijk voor de familie! Sterkte
sommige kunnen geen respect uitbrengen voor de familie ze zouden eens zo over jou moeten praten als jullie net je man kwijt waren en de vader van je kindjes triest!
Ach ja, zijn altijd van die mensen die zelf nog nooit een dierbare hebben verloren..... Maar wacht maar totdat het hen zelf overkomt.
Hoe kom je daar bij? Die kinderen heten echt niet zo ... Edit - helaas helaas dames ... Nikkie heeft gelijk.... Luana en Zaria Prins Friso was getrouwd met Mabel Martine Wisse Smit. Zij is geboren als Mabel Los, maar nam bij Koninklijk Besluit van 1 maart 1984 nr. 90 de achternaam van haar stiefvader Peter Wisse Wisse Smit (ja, tweemaal Wisse) aan. Het paar heeft twee kinderen: Emma Luana Ninette Sophie (2005) en Joanna Zaria Nicoline Milou (2006), roepnamen Luana en en Zaria.