Hihi heel herkenbaar wat je verteld! Ik zou hetzelfde hebben gedaan. Dit was voor ons ook de eerste x dat we het bewust op het juiste moment hebben gedaan.
En misschien ineens raak wauw! Hoop het voor je dat elke dag duidelijker wordt... En hier dus ook dat die zaadcellen aan het overleven zijn en aan het zwemmen. Haha Keep you posted!
Ja klopt!!!! Zou wat zijn he... we hebben t al wel sinds augustus zonder condoom gedaan hoor. . Maar niet op de planning ofzo.
Ik sinds oktober gestopt met pil en gelijk begonnen. Maar deze maand eerste met plannen, vooral om lichaam te snappen want die vreemde onregelmatige cyclus maakt het anders maar vreemd, want met drukke jobs lukt om de 2 dagen sex wel echt niet... dus dan toch maar beetje doelgericht
Jahoor! Die van gister zin positief!! Hopelijk hebben jullie het heleeeeeen gezellig gemaakt En @Stresskipje Ik zie een streepje! Al lijkt hij aan de bovenkant iets minder duidelijk als aan de onderkant, maar dat zal aan de foto liggen. Mijn duimen draaien voor je!
En en en? Al duidelijker streepje? Bij mij is streepje van ovu test nu helemaal weg. Dus vermoedelijk dan idd gisteren eisprong. Timing van zondagavond moet dus goed zitten qua sex
Zwangerschapstest toch? Die lijkt me hardstikke positief voor deze dpo!!! Nu kan het natuurlijk altijd zijn dat het toch niet blijft plakken maar de bevruchting is in ieder geval goed gelukt voorzichtig gefeliciteerd en hopelijk loopt mij mooi op!!!
Haha thanks!!!!! Heel onwerkelijk nog hoor...... As vrijdag is het 14 dpo. We willen het eigenlijk 15dpo aan onze ouders vertellen. Of vinden jullie dat nog te vroeg?
Ikzelf zou dat te vroeg vinden. Ik weet dat er nog een grote kans dat het mis kan gaan, heb t zelf meegemaakt. Ook wil ik zelf nog even van het idee genieten. Maar je moet het natuurlijk helemaal zelf weten. Als jij het wilt zeggen, moet je dat zeker doen!
Ik voel me goed. Voor het eerst een clearblue gedaan en 2-3. Vorige keer had ik wekenlang 1-2, dus flinke mijlpaal. Ik voel alleen nog niks... merk niet dat ik zwanger ben. Jij?