Hier de vk gebeld en krijg 5feb onze intake en echo spannnenddd.. Ze schat mijn vermoedelijke bevaldatum op 17septeber ivm kortere cyclus!
Whaaaa spannend hoor! En dat wachte op de eerste echo vond ik zoooooo lang duren grrr Werkze mandy! 7 weekjes en doorslapen... Lijkt me heerlijk... Wat is je geheim 😉 Fijne dag meiden! X
@doorslapen, ik wil ook het geheim weten!! Ze is nu weer terug bij 2x per nacht... @misselijkheid, mijn man bracht me pas thee en crackers op bed toen hij op een zondagochtend meemaakte hoe misselijk ik was... Hij vond het al geen pretje om naast me te zitten!
Het geheim? Geen idee! Wat wij doen? Ze mag savonds of smiddags tussen twee voedingen wakker blijven. Voor het in bed gaan lekker met papa of mama onder de douche, eten, warme kruik en in bed. Bleek dat aline al wat meer wakker mocht/kon zijn dan ik dacht. Overdag slapen vond ze dan prima, maar snachts klaarwakker. Nu draaien we het om en is al twee keer goed gegaan. Hopelijk komende nacht weer.
Had niks te doen vanmorgen! dan lekker prutsen! doen jullie me na? Ronde 8 ingegaan vandaag! hoop echt weer kortere rondes te krijgen!51 is zo lang!
Ziet er leuk uit mandy , als ik ooit mijn haren wil laten doen kom ik naar jou toe Zie je toch binnen deze groep dat elk kind anders is . Woei ik heb vandaag mijn 1e laserbehandeling gehad voor mijn gezicht. Ik ben echt zo bang voor stoppels... Hopelijk is het snel weg, maarja ik moet even een flinke wachttijd doorstaan.
Wauw, wat een gaaf soort vlecht!! Hoe heet dat? Volgens mij moet je daar wel dik haar voor hebben.. Balen dat de ronde niet gelukt is, maar gelukkig weer een nieuwe kans en hopen op een kortere cyclus!
Lovare, hoe lang duurt die behandeling in totaal? Hoop dat het gelijk goed aanslaat! Was het pijnlijk?
Ik heb geen idee hoe die heet haha maar zit al een hele poos te vloeken en tieren dat het niet lukte.. YouTube doet wonderen ja denk idd hoe dikker haar hoe mooier! ben vreemd genoeg wel positief vandaag.. gauw weer door!
Hoop dat je Resultaat mooi word lovare! knvs 5 februari mag wel gauw zijn dan! dat zijn hele andere wachtweken!! haha
Mooie vlecht mandy! Kijk ook altijd af van youtube Ja lijkt nu wel of de tijd stil staat haha Lovare ben benieuwd naar het resultaat maar je gezichtshaar was mij niet opgevallen hoor?!
@ mandy ik heb geen dik haar, maar wel heel veel haar. T lijkt me echt gaaf dat . En bedankt @ Cupcake: Ze vermoeden 3/4 keer, want ze hebben de diode extra hoog gezet. Ik had namelijk nooit iets aan die beharing gedaan dus de haren zijn wel donker maar ook dun. Helaas is in je gezicht best pijnlijk, maar absoluut nog te doen. Benen en oksels deden helemaal geen pijn. Bikilijn is soortgelijk als gezicht. Haha als ik dit zo zit te typen klink ik helemaal als een gorilla . @knvs, ik ben blij dat het jou niet opviel, maar ik werd en wordt er al heel mijn leven mee gepest. Zelfs nog in de kroeg vorige week. Die aanvaring was voor mij erg pijnlijk. Mijn broertje liep ook altijd snorremans en vent tegen mij te zeggen. Bovendien zag jij mij in het donker dus dan valt het minder op.
Lovare dat is idd niet leuk, heb echt een hekel aan pesters!!! Je bent gwn een aardige en leuke meid en die jongen in het cafe moet zn mond met zeep gaan wassen @#! $#&! Hoop dat jezelf tevreden ben na je behandelingen! Xenia en suusd en little.. hoe is het met jullie? Xx
Ben zo moeeee slaap zo slecht.. Verder gaat het wel goed heb alleen maar trek in kaas en worst hahaha
Cupcake zag net voor het eerst je trouwalbum, wauww mooie jurk en je bent echt een knappe meid leuk om er een gezicht bij te hebben En wat schattig die echo! Mooi..
Hallo allemaal Kennen jullie me nog? Heb hier en daar wel mee gelezen de afgelopen weken en dacht ik zal een iets van me laten horen.. Ik ben inmiddels bevallen van een prachtige zoon. Nu drie weken oud en alles gaat eigenlijk best goed. Wel even wennen twee mannen om voor te zorgen maar dat vind zijn draai nog wel.
Wat leuk dat je even een update komt geven Ikke24! Gefeliciteerd met je mannetje, fijn dat het goed gaat. Knvs, dankjewel