Nee daar was het ook niet. Schrijf wel in het NOD topic maar meende dat ik nog ergens meeschreef. Hier wel al een tijd aan het meelezen maar me nog niet aangemeld of gewoon vergeten op de lijst te zetten dat kan natuurlijk ook. Is er trouwens ergens een lijstje van topics waar je een abbo op hebt?
Je kan dat bij de instelling zo opslaan dat zodra je ergens op reageert je gelijk een abbo hebt. Zo doe ik dat tenminste. Als je dan op gebruikersinstellingen drukt zie je al die topics
oooh daar is het lijstje Was dat echt al lang aan het zoeken maar heb hier dus ook gewoon een abbo op
Ik heb ook overal abbo, krijg dan mail haha. Bij gebruikerinstellingen zie ik welke topics allemaal. Erg handig!
Zie je nou wel dat ik me wel had aangemeld en ik niet gek aant worden ben! Jullie vonden de naam van mijn dochtertje nog zo mooi!
Ik vind dat wel handig, als ik ff niet online ben geweest kan ik zien hoeveel ik gemist heb haha. Maar zo'n dag als vandaag is het wel heel veel mails haha.
Pfffff... Loop even leeg! Ben weer helemaal bijgelegen, 10 pagina's!! @knvs: fijn dat je uitslag goed was en jij je weer wat beter voelt! Snel een andere HA nemen, deze zou zich nietes s zo mogen noemen. Je mag de mijne wel, maar dat is een beetje ver weg.. @nvm: vervelend dat je er geen fijn gevoel aan over hebtgehouden vanmorgen! Je zult hebben dat sommige mensen minder goed reageren dan je had gehoopt. Anderen zullen je verbazen. Probeer het naast je neer te leggen. Misschien heeft ze gewoon wat meer tijd nodig! Wij zijn wel heel blij voor je!! @tetta, ja je hebt hier al eerder even meegekletst! Dat weet ik zeker. De vraag hoe je het uitspreekt juuna of joena... Is hier gesteld. Hoe is het met iedereen? Nog liefdesbrieven gekregen? Hier is onze hond jarig... Muts Gaan zo pannenkoeken eten, vind ze lekker Tot we een echte baby hebben is zij een beetje ons kindje