baby 5 maanden armen naar achter in buikligging?!

Discussion in 'Baby en dreumes' started by ButterflyPassion, Dec 30, 2017.

Thread Status:
Not open for further replies.
  1. ButterflyPassion

    ButterflyPassion Fanatiek lid

    Jul 13, 2015
    2,278
    2,523
    113
    Female
    Goede avond dames,

    Herkennen jullie dit?

    Onze dochter is 5,5 maand oud. Ze rolt al een maandje van rug naar buik. Voorheen ging ze altijd als ze op haar buik lag, netjes leunen op dr armpjes en met dr beentjes deed ze niet zo veel. Het terug rollen van buik naar rug snapt ze nog niet.

    Sinds een paar dagen doet ze in buikligging echter haar armpjes naar achter, en gaat heel hard trappelen met dr benen. Ze kijkt hierbij opgewekt, alsof ze naar voren wilt maar dit niet lukt. Dit houd ze natuurlijk niet zolang vol, dus na een tijdje gaat ze jammeren. Ze legt dan uiteindelijk haar hoofd neer naar de zijkant, en ontspant dan. Geeft ons nog even een lachje, en dan begint ze weer.

    Doen alle baby's dit? Ik zet iedere keer haar armpjes terug onder haar lichaam, maar ze houd ze 2 sec later alweer naar achter.

    Ze oogt verder heel vrolijk. Huilt eigenlijk nooit. Drinkt dr flessen goed leeg, slaapt goed... Heeft wel al wat reflux sinds de geboorte, maar lijkt hier geen pijn van te hebben.
     
  2. Zohra

    Zohra Fanatiek lid

    May 20, 2015
    2,005
    322
    83
    Ze zal wel bedacht hebben dat dit de manier is om vooruit te komen. Wat doe je eraan, behalve een filmpje maken omdat het er zo koddig uit ziet.
    Maar zonder gekheid, als ze er vrolijk bij kijkt zou ik me niet druk maken. En ze verzint op een dag vanzelf wel een efficiëntere manier om zich te verplaatsen.
     
    ButterflyPassion likes this.
  3. Olifantje1991

    Olifantje1991 VIP lid

    Jan 9, 2013
    9,521
    3,739
    113
    Haha ik vroeg me dit pas geleden ook af, onze dochter deed het al toen ze nog niet omrolde en ik haar om te oefenen op haar buik legde. Leek wel zo'n zeehondje op het droge.
    Maar nu rolt ze zelf van rug naar buik en doet ze het al veel minder. Ze trappelt inderdaad wel hard met d'r benen en probeert soms ook d'r knietjes iets op te trekken, maar bakt er nog niet veel van.
    Ik vind het dus niet gek klinken, zal vast wel goed komen met die zeehondjes van ons. :D
     
    ButterflyPassion likes this.
  4. Bubblez

    Bubblez Niet meer actief

    Mijn zoon heeft dit ook twee maand lang gedaan, ik noemde het maar vliegtuigen. Zag er best maf uit.

    Ik had er verder geen gekke gedachten over dat het raar was, leek mij heel normaal. Nu kruipt en tijgert hij, dus alles is goed gekomen :)
     
    ButterflyPassion likes this.
  5. madelein

    madelein VIP lid

    Feb 28, 2011
    6,758
    623
    113
    Heel nirmaal :) dat is de stap voor ze om hun as gaan draaien en daarna gaan ze draaien ;)
     
    ButterflyPassion likes this.
  6. Vero0504

    Vero0504 VIP lid

    Nov 17, 2016
    18,955
    15,001
    113
    Hadden wij ook, ze is nu net 1 jaar en vanavond deed ze t weer inmiddels afgewisseld met handjes voor en meppen op dr matras want pocketvering maakt zo lekker herrie. Wat ze dr mee wilde bereiken geen idee maar ik krijg nog steeds spontaan rugpijn, top oefening voor je rugspieren probeer t zelf maar na te doen vinden ze helemaal prachtig.
     
    ButterflyPassion likes this.
  7. ButterflyPassion

    ButterflyPassion Fanatiek lid

    Jul 13, 2015
    2,278
    2,523
    113
    Female
    Dankjulliewel voor jullie reacties dames! Dat stelt me gerust :).

    Mijn man geint dat het door het babyzwemmen komt: dat ze in het water zo vooruit komt, maar niet doorheeft dat mama haar vooruit beweegt hihi.

    Nee maar fijn om even jullie reacties te lezen. Ik heb niet echt veel mensen met kleine kinderen in mn omgeving, dus had echt geen idee of dit normaal is. Thnx! :D
     
  8. Adrianna

    Adrianna Niet meer actief

    Deed mijn zoontje ook een behoorlijke tijd.
    Sinds hij vooruit kon komen deed hij het nog maar een enkele keer en sinds hij kan kruipen doet hij het niet meer.
     
    ButterflyPassion likes this.
  9. madelein

    madelein VIP lid

    Feb 28, 2011
    6,758
    623
    113
    Hahaha zo ziet het er idd uit ja. Heel maf :D
     
  10. toch3

    toch3 VIP lid

    Dec 28, 2013
    18,285
    17,171
    113
    Hier hebben ze ook alle 4 "gevliegtuigt" :roflmao: ]
     
    ButterflyPassion likes this.

Share This Page