Probleem levering Kruidvat baby flesvoeding

Discussie in 'Verzorging' gestart door Vlinder1985, 13 feb 2015.

Topicstatus:
Niet open voor verdere reacties.
  1. Vlinder1985

    Vlinder1985 Bekend lid

    10 sep 2012
    802
    4
    18
    Utrecht
    Ik weet niet of het hier alleen in de regio is, maar het is momenteel niet mogelijk om bij de kruidvat aan baby flesvoeding (eigen merk) te komen. Ook online is het niet leverbaar en als ik er naar vraag in de winkel, krijg ik alleen te horen dat er leveringsproblemen zijn.

    Voor de mensen die ook zonder zitten de volgende tip; Jumbo eigen merk is gelijk aan kruidvat eigen merk baby flesvoeding (exact dezelfde ingredienten, ook voor extra care voeding) Scheelt ook nog €0,75

    En ik ben wel benieuwd of er meer mensen hier tegenaan lopen?
     
  2. Vogelhuisje

    Vogelhuisje Bekend lid

    2 apr 2014
    879
    1
    18
    Ik kon het gisteren online gewoon nog bestellen...
     
  3. Dyson

    Dyson Fanatiek lid

    8 mrt 2013
    1.404
    551
    113
    Op de website is nu alleen de Extra Care HA niet leverbaar, alle andere typen van het eigen merk van Kruidvat wel.
    Hier (nog) niks gemerkt van een tekort en ben toch al wel aan het hamsteren geweest. Bij mijn dochter moest ik noodgedwongen overstappen op een ander merk vanwege leveringsproblemen, dat gaat me niet nog eens gebeuren!
     
  4. dirksmama

    dirksmama VIP lid

    29 aug 2007
    22.170
    34
    48
    mens
    Meestal in de wolken
    Regelmatig wisselen van merk is beter voor je kind!
     
  5. owly

    owly VIP lid

    19 aug 2013
    22.323
    10.291
    113
    Eergisteren nog gehaald, we zorgen dat we altijd 1 pak op voorraad hebben.
     

Deel Deze Pagina