's nachts naar buiten willen kijken, een fase??

Discussie in 'Peuter en kleuter' gestart door zonnetjes, 16 jun 2011.

Topicstatus:
Niet open voor verdere reacties.
  1. zonnetjes

    zonnetjes Fanatiek lid

    19 aug 2006
    3.079
    1
    0
    drenthe
    sophie wordt de laatste tijd bijna iedere nacht wakker, vaak tussen 12 en 3, maar soms ook pas rond 5 uur. dan wil ze naar buiten kijken, of het wel donker is. ze roept 9 vd 10 keer ook altijd mama. nou vind het ik niet zo erg als het 12 uur is, lig dan nog niet zo diep te slapen. maar tegen 3 uur, dan moet ik ook uit een diepe slaap worden gehaald.

    en het is niets eigenlijk, haal haar uit bed, kijken 2 seconden naar buiten en leg haar weer in bed en ze slaapt weer verder.

    maar is dit herkenbaar bij iemand?
     
  2. Yolanthe

    Yolanthe VIP lid

    Ja herkenbaar dochter wil s nachts naar de maan kijken ;). Wij kunnen de maan ook niet zo boeiend vinden midden in de nacht, hier roept ze gelukkig altijd papa :D!

    Maar hier is het niet altijd de maan ook moet ze regelmatig plassen of komt ze papa een kusje geven en gaat dan weer slapen. Volgens ons ook wel gewoon om te checken waar wij zijn en wat we doen.
     
  3. Sweetlakecity

    Sweetlakecity Niet meer actief

    gaat vanzelf over.
    Ze wil hier soms dit ook weten.
    Echt een vreemde fase, niet fijn voor ons. Hahaa.

    Ze gaat hier kijken of het rolgordijn van haar overbuurmeisje wel dicht is en of die slaapt :-s
     
  4. zonnetjes

    zonnetjes Fanatiek lid

    19 aug 2006
    3.079
    1
    0
    drenthe
    haha, nou ja ik zeg nu nog steeds ,dat ik dit liever heb dan dat ik uren lang wakker ben voor onze zoon. maar toch...
     
  5. Saskia78

    Saskia78 Niet meer actief

    Hier wordt het rolgordijn gestut met de pluche olifant.
    Kan ze vanuit bed naar buiten kijken :)

    Wel zo practsch want ik hoef er niet uit..
     
  6. Sweetlakecity

    Sweetlakecity Niet meer actief

    saskia> handig idee alleen de zon komt op aan haar kant en om haar nu om 5 uur al wakker te hebben.....
     
  7. Saskia78

    Saskia78 Niet meer actief

    @sweetlakecity: rolgordijn is tot op de grond.. Dat scheelt wel.
    En ze weet inmiddels dat pap en mam om 6 uur graag nog even slapen :)
     

Deel Deze Pagina