Hoi, Kan iemand mij zeggen of je bij de Flagship store van Riviera Maison (Hoogstraat) goed kan parkeren? Is het vlakbij de winkelstraat of juist afgelegen? Ik wil er graag een keer kijken en wellicht daarna nog even de stad in, maar ik heb geen idee hoe ver het dan is. Alvast bedankt!
Het ligt midden in de stad en winkelgebied waar je niet kan parkeren voor de deur en waar je volgens mij ook niet met de auto kan rijden maar dat weet ik niet zeker, dus je kan parkeren in de Torenstraat garage (je bent er dan binnen 5 minuten lopen) of in de Q-park onder de Bijenkorf. Met openbaar vervoer stopt de tram vrijwel voor de deur. Succes, Charlie
Het zit midden in het centrum van Den Haag maar wel in het wat chiquere gedeelte. Overal om je heen winkelstraten. Parkeren kun je in verschillende parkeergarages in en om het centrum (parkeergarage Noordeinde is het dichtsbij). Maar is wel behoorlijk prijzig tegenwoordig.