Jeetje wat naar meid! Ik zit te zoeken op internet naar die nieuwe wet, maar zie niks staan??? Ben wel even benieuwd wat mijn inschrijving nog voorstelt, want gezamenlijk verdienen wij meer als 33.000 per jaar.... Weet iemand waar diut staat? En TS ben je er nog uitgekomen>??
hoi babi. als het goed is staat op de site van je woningbouw hier informatie over. wij zijn helaas nog steeds aan het touw trekken met onze woningbouw dus hier is helaas nog geen bericht over. hoop voor je dat jou woningbouw minder streng is
Zo zeg, ik lees nu de vooruitgangen! Hopelijk bellen ze je snel terug met goed nieuws! hoop dat ze de regeling van 2010 nog op jullie toepassen, maar het blijft giswerk aangezien de woning dan in 2011 wordt toegekend met alle nieuwe strenge regels. Ik hoop dat ze je nieuwe situatie meenemen in hun beslissing. Maar stel je gaat ooit meer werken? En je zit dus boven de 33.000 euro? Kan dat dan wel gewoon? Gaan ze mensen dan alsnog uit hun huis schoppen?
Iedereen hartstikke bedankt voor jullie steun en tips. We hebben vandaag te horen gekregen dat we de woning hebben. Dus we gaan VERHUIZEN