tssssss ik dacht leuk ik zie een donut maker in een boekje staan. Net als een tosti ijzer idee. Nou niet kopen hoor! Bestron donutmaker is een aanfluiting!:x Zijn gewoon kleine ronde cakejes en dan missen ze ook nog hun gat!:x bah bah bah ze krijgen van mij een -1 want ik had me zin in donuts! En nu eet ik cakedonuts.
Zonde dat het een miskoop is. Maar als de donuts 'hun gat missen', doe je er dan niet teveel beslag in? En normaal smaken donuts toch niet naar cake, maar naar ehh tja: donuts!
bij te weinig raakt de bovenkant niet het ijzer en zijn ze niet goed. Jaa echt ik raad niemand aan hem te kopen. Hij zal best leuk zijn op een kinderfeestje zodat ze hun eigen donut met glazuur mogen besmeren en in de hageltjes kunnen doen net als een muffin idee.
Ik vind zowieso al die doehetzelf setjes (wafels,donuts e.d) niet smaken zoals in de winkel...Maar als het goed is hoort het wel omhoog te komen.
Echte donuts worden gefrituurd, dat geeft volgens mij ook die specifieke smaak, kan me voorstellen dat een donutmaker dat smaakje er niet aan geeft.
Marktplaats.nl > Donut machine lil orbits ss2400 - Diversen - Levensmiddelen dit is echt een super apparaat!!alleen beetje groot voor een normaal huishouden xxx
hahaha nou als we allemaal wat bijleggen ja is veel geld, maar is natuurlijk ook voor op bv de markt gedacht maar ik zou hem ook wel willen hebben hoor!! xxx
Oh dat is een ding wat zeker is! Toen ik nog in Amerika woonde was ik gek op de Dunkin Donuts, mis dat nog steeds (was ook 15 kg aangekomen in Amerika8))
jaja die ken ik, hebben hier een amerikaanse basis en daar zit die ook mmmmmmmmmm, krijg er helemaal trek van! denkend aan de insuline die ik net heb gespoten tegen de zwangerschapsdiabetes )
Ik heb z'n goedkoop ding ooit gekocht bij de aldi voor 7 euro(en was met een gaatje). Klopt het recept wel? Hij staat hier alweer 2 jaar in de kast weg te stoffen maar kan mij nog wel voor de geest halen dat ze wel lekker waren. Eens even spieken morgen wangt volgens mij moet er een recepten boekje bij zitten.
ja zat een recept bij. Maar echt zoals donuts nee dat zijn ze niet. JAaaa ik wil me mini apparaat ruilen voor dat dingen op mp!!! Jam jam!
Weet niet of ze er nog zitten, maar op het station Utrecht Centraal zat een grote winkel van ze..............heel vaak dozen meegenomen naar huis..jammie !!! Edit: lees net dat alle winkels (5) zijn gesloten..de nederlandse markt was er nog niet rijp voor.............damn..........was echt lekker man!